Rasa Vilkienė – atvirai apie meilės paieškas: „Apsiseilėję vyrai nori tik vienos nakties nuotykio“

Rasa Vilkienė / LNK nuotr.
Rasa Vilkienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-08 14:56
AA

Nepriekaištingos figūros savininkė, žvaigždžių trenere tituluojama Rasa Vilkienė prieš ketverius metus išgyveno skyrybas ir neslepia, kad yra vis dar vieniša. Dėl to meta akmenį ir į vyrų daržą, kurie neretai nori tik vienos nakties nuotykio. Jai pritaria ir atlikėja Rasa Kaušiūtė, kuriai vyrai piršosi net tris kartus, tačiau iki altoriaus ji nebuvo nuėjusi.

„Grožis ir laimė – du skirtingi dalykai. Net yra tokia patarlė: geriau būk laiminga, nei graži. Nes pas mus grožis tapatinamas su kvailumu, esą graži, tai durna blondinė“, – LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ aštrių žodžių negailėjo Rasa Vilkienė.

„Apsiseilėję jie (vyrai – red. past) visada, bet nori tik vienos nakties nuotykio ir tada po skirtingus kambarius išsivaikščioti. Ištikimybė yra toks žodis, kuris nebemadingas“, – laidos vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės paklausta apie tai, su kokiomis patirtimis susiduria, pasakojo Rasa Vilkienė.

Ugningos raudonplaukės Rasos Kaušiūtės taip pat nepastebėti neįmanoma, bet ji LNK laidoje atskleidė – apsvarstanti net galimybę tapti vienuole. Atvirai žinoma atlikėja kalbės ir apie santykių paieškas internetinėse pažinčių svetainėse.

„Perėjau manipuliacijos mokymus, žinau, ką daryti, kad patikčiau. Yra technikos – galima užintriguoti, iki galo nesakyti, nes reikia palikti vienos fantazijai“, – patarimais laidoje dalijosi atlikėja.

Rasa Kaušiūtė / LNK nuotr.

Vis dėlto Rasa Kaušiūtė atrėžia – vyrai neretai pasielgia netaktiškai, jau žinutėse bando išsiaiškinti, ar susitikimo metu pažintis pavirs į kažką daugiau, nei tik pokalbis prie kavos.

„Siūlo ir pinigus už seksą, ir santykius trise. Bet patirtis rodo, kad ten įmanoma ir gerą vyrą susirasti – dažnai dainuoju vestuvėse, kur poros būtent internetu susipažino“, – „Bučiuoju. Rūta“ laidoje juokėsi atlikėja.

Rasa Vilkienė / LNK nuotr.

Niekad negirdėtų faktų apie romų gyvenimą atskleis ir atlikėjas, „Sare Roma“ vokalistas Ištvanas Kvikas. Jį į studiją atlydėjo sūnus Michailas, žmona liko namie. Bet ne dėl to, kad to norėjo pati, taip liepė vyras.

„Mano žmona yra namų šeimininkė, tai yra labai sudėtingas darbas. Tie, kurie sako, kad žmona tiesiog sėdi namie ir nieko nedaro, aš manau priešingai – tai mes nieko nedarom, o jos iš tikrųjų dirba, tiek rūpesčių turi“, – pasakojo Ištvanas Kvikas.

Kita priežastis – žmona, anot Ištvano Kviko, yra „asmeninis dalykas“.

„Ji turi būti apsaugota nuo visų kitų akių, nuo visko. Bet visko yra buvę. Kai prie manęs sukasi tokios gražios merginos, žmona ne kartą buvo priėjusi prie jų ir sako: ko jūs taip su mano vyru elgiatės?“ – atviraus žinomas atlikėjas.

Ištvanas Kvikas / LNK nuotr.

Tiesa, tokio gyvenimo, kurį pats turi, Ištvanas Kvikas savo sūnui nelinkėtų. Neleido ir dainuoti.

„Tie, kurie eina į pramogų pasaulį galvodami, kad tai labai lengvas kelias, turi šimtą kartų pagalvoti, su kuo žmogus gali susidurti“, – kalbės romas Ištvanas.

LNK laidoje nuskambės ir jo skambi išpažintis, kodėl jis palaiko plastines operacijas, ir kaip jam atrodo pati gražiausia moteris.

Atvira žvaigždžių išpažinčių laida „Bučiuoju. Rūta“ – šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.