Rasos Židonytės sužadėtinis Karolis Ramoška prašo pagalbos: iš jo BMW X5 pavogta piniginė ir dokumentai

Rasa Židonytė ir Karolis Ramoška / Viganto Ovadnevo nuotr. / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šokėjos Rasos Židonytės sužadėtinis Karolis Ramoška prašo visuomenės pagalbos: iš jo automobilio pavogta piniginė su dokumentais.

Naują savaitę R.Židonytės sužadėtinis, kartu su šokėja dukrą auginantis K.Ramoška pradėjo nemaloniai: pirmadienio naktį iš jo pavogta piniginė su dokumentais. 

Svarbius daiktus pratadęs K.Ramoška prašo visuomenės pagalbos. Internete jis išplatino skelbimą: 

„Noriu atkreipti visų dėmesį! Šią naktį Kaune, Vilijampolėje, iš mano automobilio buvo pavogta piniginė su joje esančiais asmens dokumentais: ID kortele ir vairuotojo pažymėjimu, priešgaisrinės saugos pažymėjimu, darbų saugos pažymėjimu. Pasidalinkite, kam nesunku, ir jei pasieks ši informacija tuos, kas tai padarė, tai būtų malonu, kad dokumentus kokiam prekybos centre paliktu ar kitoje viešoje vietoje! Ačiū už bet kokią pagalbą!“

Žmonės.lt K.Ramoška pasakojo, kad vagys patys atsirakino jo automobilio – BMW X5 – dureles ir pasiėmė, ką norėjo. „Vagys tobulėja. Atėjau į mašiną ir pamačiau, kad viskas atidarinėta“, – sakė jis.

Naktį jis girdėjo kaukiančią automobilio signalizaciją, bet nesureagavo. „Girdėjau, bet man miegančiam susišvietė, kad esu Vilniuje, o mašina – požeminėje aikštelėje. Galvojau, kad kaukia ne mano... Atvažiavau į Kauną tvarkyti reikalų, likau nakvoti, o dabar esu nieko nepešęs – be dokumentų, nieko nesusitvarkęs...“ – pasakojo jis.

K.Ramoška jau kreipėsi į policijos pareigūnus: „Jie atvažiavo, paėmė pirštų antspaudus, išpurvino visą mašiną... Kažką užpildė, bet patys sakė, kad bus neįmanoma rasti vagių.“

Po vagystės jis liko netekęs ne tik svarbių dokumentų, kreditinių kortelių, bet ir piniginėje buvusių pinigų – apie 200 eurų.

Rasa Židonytė ir Karolis Ramoška / Luko Balandžio / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau