Rašytoja Vaiva Rykštaitė laukiasi trečios atžalos: atskleidė, kaip reagavo dvi dukros

Vaiva Rykštaitė su vyru Michael'u Winder'iu / Donatos Banevičiūtės ir „Mano šventė“ nuotr.
Vaiva Rykštaitė su vyru Michael'u Winder'iu / Donatos Banevičiūtės ir „Mano šventė“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-29 15:10
AA

Havajuose gyvenanti rašytoja Vaiva Rykštaitė laukiasi trečiojo vaiko. Žinią, kad su vyru Michaelu Winderiu greit sūpuos naujagimį, moteris patvirtino portalui Žmonės.lt.

„Dabar ketvirtas mėnuo prasidėjęs. Laukimas sunkus, nes jaučiuosi prastai, pavargstu, o dar vaikams dėmesio reikia, taip pat darbus nudirbti. Visgi, vyras mane palaiko visuose sprendimuose“, – kalbėdama portalui Žmonės.lt neslėpė Vaiva Rykštaitė.

Havajuose Vaiva augina dvi dukras – Žemyną ir Indrają. Rašytoja prasitarė, kad kartu su vyru pasvajoja ir apie berniuką. „Žinau, kad vyras tikrai norėtų berniuko, bet stengiamės mąstyti, kad reikia norėti vaiko, o ne lyties“, – sakė ji. Saulėtame krašte gyvenanti V.Rykštaitė portalui Žmonės.lt prasitarė, kad visą vasarą planuoja praleisti Lietuvoje.

Plačiajai visuomenės daliai Vaiva Rykštaitė džiugią žinią paskelbė socialiniuose tinkluose. Savo paskyrose ji pasidalijo nuotaikingu įrašu, kuriame nupasakojo, kaip apie į pasaulį besibeldžiantį trečiąjį vaiką, pranešė savo dukroms. Moteris taip pat pasidalijo ir jaukiu šeimos kadru, kuriame matosi echoskopo nuotrauka.

„Šiandien Žemyna darželyje atšventė išleistuves, tada nusivežėm savo dvi viščiukes į kavinę ir prie kakavos puodelių su plakta grietinėle pranešėme joms didelę naujieną.

Nors šiuo metu pati naujiena dar labai mažytė(-is?), bet širdyse jau darome jai vis daugiau vietos. Rudenį prie mūsų prisijungs dar vienas vaikas!“, – rašė V.Rykštaitė.

„Žemyna beprotiškai apsidžiaugė, Indraja atrodo sutrikusi, nes jau dabar bijo prarasti šeimos lėliuko statusą. Aš pagaliau galiu pasiteisinti dėl chroniško nuovargio ir betvarkės namie – žiauriai sunkus laikas man iš tikrųjų“, – aptardama dukrų reakcijas pridūrė ji.

Vaiva Rykštaitė

Daugelis Vaivą Rykštaitę pažįsta iš jos knygų, be to, ji turi gausų sekėjų būrį socialiniame tinkle, kur dalijasi net ir itin asmeniškais išgyvenimais.

Žmonės.lt primena, kad Justė Winder (tikrasis rašytojos vardas) jau beveik aštuonerius metus gyvena Havajuose, nes ten jos vyras vysto verslą, be to – saloje puikios sąlygos auginti vaikus.