Rašytojų klube – Vytauto Landsbergio autorinis vakaras

Rašytojų klube buvo surengtas Vytauto Landsbergio autorinis vakaras su nauja knyga „Organizuoti tekstai - II“ / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įsikūrusiame Rašytojų klube surengtas autorinis Vytauto Landsbergio vakaras. Renginio metu buvo skaitomos knygos „Organizuoti tekstai – II“ ištraukos, o vakaro vedėju tapo filosofas, žurnalistas Paulius Gritėnas.

Vytauto Landsbergio sūnus V.V.Landsbergis atrinko geriausius (sudarytojo nuomone) „organizuotus tekstus“ iš septynių knygų bei jo facebook'o kasdienių improvizacijų ir sudarė šią tėvo eilių antologiją, skirtą 85-jam gimtadieniui.

Profesorius Vytautas Landsbergis – renesansiška asmenybė; jo veiklą sudėtinga suguldyti vien į politiko, muzikologo ar visuomenininko lentynėles. Tai ir metraštininkas, ir eseistas, ir kultūros bei istorijos filosofas. Tarp šių profesoriaus veiklos porūšių gražiai įsiterpia ir poezija, eiliuoti dienoraščiai, tampantys visų kitų Vytauto Landsbergio veiklų aidais, parafrazėmis. Beje, pats politikas nevadina viso to poezija; jis linkęs suteikti paeiliavimams „organizuotų tekstų“ apibrėžtį.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Rašytojų klube buvo surengtas Vytauto Landsbergio autorinis vakaras su nauja knyga „Organizuoti tekstai - II“ (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau