Raudonas lūpdažis – žiemos švenčių aksesuaras

Raudonos lūpos / Vida Press nuotr.
Raudonos lūpos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-12-28 08:37
AA

Jeigu neapsisprendžiate, kokį makiažą rinktis Naujųjų vakarėliui, o gal norisi kažko paprasto, bet efektingo, į pagalbą ateina raudonas lūpdažis. Mat jis – neatsiejamas žiemos švenčių aksesuaras.

Pastebėta, kad prieš Kalėdas padidėja raudonų lūpdažių pardavimai – tai puikus būdas įsijausti į švenčių dvasią, be to, toks makiažo produktas tiks apskritai bet kuriam vakarėliui.

Raudonos lūpos pulsuoja gyvybe, aistra, drąsa ir traukia akį. Sakoma, kad nėra moters, kuriai netiktų raudonas lūpdažis, – tereikia atrasti sau tinkamą atspalvį.

Pavyzdžiui, jei jūsų oda šilto atspalvio (arba esate įdegusi), patariama rinktis šiltą ryškią raudoną – ji gali būti su oranžinio atspalvio užuominomis. Jei esate šaltesnio tipo atstovė, rinkitės šaltą raudoną – su rožiniu atspalviu.

Taip pat patariama atsižvelgti į plaukų spalvą – tamsiaplaukės gali rinktis tamsią raudoną, primenančią gervuoges, o šviesiaplaukėms verčiau rinktis šviesesnius raudonos atspalvius.

Niekada nenuviliantis įvaizdis – tvarkingai sušukuoti plaukai, raudonos lūpos, skaistus veidas ir juodu tušu paryškintos blakstienos. Jei norisi ryškiau – praveskite viršutinius akių vokus juodu, tamsiai pilku arba tamsiai rudu pieštuku, neužmirškite paryškinti antakių.

Raudonos lūpos – vakarėlio akcentas (44 nuotr.)
+38