Raudonasis Kanų kilimas: elegancijos ir prabangos kova tarp Evos Longorios ir Diane Kruger

Aktorių Dianos Kruger ir Evos Longorios suknelių dvikova / „Scanpix“ nuotr.
Aktorių Dianos Kruger ir Evos Longorios suknelių dvikova / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-05-17 11:42
AA

Trečiadienio vakarą Prancūzijoje įvyko tradicinio Kanų kino festivalio atidarymas. Jau 65-oji kasmetinė kino šventė pritraukė gausų būrį elegantiškomis ir prabangiomis suknelėmis pasipuošusių žymių aktorių. Ilgos, vėjyje besiplaikstančios suknelės, nėriniai ir ilgi šleifai – tradicinė raudonuoju kilimu žengiančių viešnių apranga.

Nors visos viešnios atrodė itin elegantiškai, kino festivalio ore buvo galima justi ir konkurencijos kvapą. Mados ikonomis tituluojamos aktorės Diane Kruger ir Eva Longoria, pasirodžiusios ant raudonojo kilimo, rodosi, ėmė varžytis tarpusavyje, kurios suknelė įmantresnė.

Aktorė D.Kruger, atvykusi į režisieriaus Weso Andersono filmo „Mėnesienos karalystė“, kuris šiais metais atidarė festivalį, pristatymą vilkėjo mėtinės spalvos, daugiasluoksnę suknelę, su ilgu permatomos medžiagos šleifu, tįstančiu jai nuo kairiojo peties.

Savo ruožtu E.Longoria pasirinko padūmavusios rožinės spalvos, nugarą apnuoginančią ir kūno linijas pabrėžiančią suknelę. Įspūdingas suknelės šleifas priminė baltojo povo uodegą, o ji visa, anot portalo dailymail.co.uk, buvo nusagstyta įmantriomis sidabro ir deimantų detalėmis.

Žmonės.lt jau rašė, kad festivalis tęsis iki gegužės 27 dienos, kai bus paskelbti nugalėtojų vardai. Pagrindinėje konkursinėje programoje varžysis 22 filmai. Tarp jų tokie, kaip Davido Cronenbergo „Kosmopolis“ (Cosmopolis), Michaelio Haneke „Meilė“ („Amour“) ir Keno Loacho „Angelų buveinė“ („The Angel's Share“).

Siūlome pasižiūrėti filmuotą medžiagą iš vakarykščio Kanų kino festivalio atidarymo :