Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai keliaus į pajūrį ir festivalius

Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas“ dalyiai / „2 Barai. Gyvenimas“ nuotr.
Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas“ dalyiai / „2 Barai. Gyvenimas“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-13 12:36
AA

Iškart po Joninių, nuo birželio 26 dienos, žiūrovų laukia vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ premjera. Jau netrukus visa Lietuva galės susipažinti su dviejuose baruose apgyvendintais dvylika dalyvių.

Realybės šou prodiuseriai atskleidė, kad dalyviams ne tik dieną ir naktį teks plušėti greitkelyje Kaunas-Klaipėda įsikūrusiuose baruose, bet ir vykti į muzikos festivalius, prie jūros ir ten linksminti susirinkusią publiką, atlikti įvairias užduotis ir įveikti daug iššūkių.

TV3 televizijos eteryje netrukus pasirodysiančio projekto veiksmas vyks dviejuose baruose, kuriuose dirbs ir viena su kita konkuruos dvi dalyvių komandos po šešis žmonės. Projekto kūrėjai jau atrinko dvylika bebaimių, charizmatiškų ir pašėlusių asmenybių, kurios netrukus apsigyvens savo naujuose namuose.

Kūrėjai intriguoja, kad tarp dalyvių juntamas nežabotas noras nugalėti. „Projekto dalyviai čia eina ne iš neturėjimo ką veikti. Visi turi aiškius tikslus. Kažkas nori nugalėti, kažkas – tapti žvaigžde, kažkas nori neeilinio nuotykio. Santykių dramų čia tikrai neturėtų trūkti, nes jau dabar matyti, kad dalyviai pasiruošę viskam“, – pasakoja vienas iš prodiuserių Dominykas Kubilius.

„Pagrindinė jų užduotis, be abejo, bus darbas baruose. Tie du barai, kuriuose gyvens dalyviai, konkuruos tarpusavyje. Kiekvienos komandos tikslas bus tapti geresniems už priešininkus ir juos aplenkti savo surinkta apyvarta. Tie šeši dalyviai, kurie turės didesnę savaitės apyvartą, gaus neliečiamybę ir nebus pasiųsti į išlikimo kovą. Likęs šešetas, kuris surinks mažesnę apyvartą, turės du iš savo dalyvių sodinti ant karštųjų išlikimo kėdžių“, – projekto taisykles atskleidė D.Kubilius.

Prodiuseris pasakojo, kad dalyviams teks atlikti ir specialias projekto kūrėjų ar žiūrovų pasiūlytas užduotis ir rengti išskirtinius vakarėlius barų lankytojams.

„Žinoma, kad dalyviai gaus kažkokias specialias ir papildomas užduotis, tačiau visos jos bus susijusios su darbu bare. Kiekvieną vakarą dalyviai rengs ir specialias programas, o atvykę svečiai galės atsipalaiduoti, šokti ir „tūsintis“ kartu su barmenais“, – sakė D.Kubilius.

Realybės šou prodiuseris atskleidė, kad projekto dalyviai keliaus po visą Lietuvą ir linksmins pajūrio ir muzikos festivalių lankytojus: „Kai dalyviai apsigyvens kartu, gerai susipažins su darbu bare ir vienas su kitu, tada jie pradės keliauti po Lietuvą su specialiai jiems įrengtu autobusu, kuriame yra net miegamos vietos. Realybės šou dalyviai keliaus ne tik į įvairius muzikos festivalius, bet ir prie jūros. Ten jie aptarnaus susirinkusius žmones.“

Realybės šou „Du barai“ finalinė dalyvių atranka (120 nuotr.)
+114

Realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ kuria trys prodiuserių kompanijos: „Videometra“, „Tym Drym“ ir „Valius“. Dalyvių komandoms vadovaus Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo. Tiesiogines projekto transliacijas ves naujas vedėjų duetas – Vaida Skaisgirė ir šmaikštusis Justinas Jankevičius.