Realybės šou pabuvojusi radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė: „Turiu ką slėpti“

Raminta Vyšniauskaitė / TV3 nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-27 13:04
AA

„Gali vaidinti dvi savaites, bet po mėnesio vis tiek parodysi savo tikrąjį veidą. To ne tik nenorėčiau, bet ir bijočiau, – sako juokdamasi šokių muzikos radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, prakalbusi apie TV3 realybės šou „Paslapčių namai“. – Tiek „apnuoginti“ savęs prieš visą šalį tikrai nenorėčiau, turiu ką slėpti, ir net labai.“

Raminta tapo viena iš tų laimingųjų, kuriems teko galimybė pabuvoti „Paslapčių namuose“ dar prieš realybės šou premjerą – ištirti šou patalpas ir išsiaiškinti, koks jausmas aplanko praleidus vieną parą su visiškai nepažįstamais žmonėmis.

„Aš bijau, kad po ilgesnio laiko mane ištiktų klaustrofobija ir aš pradėčiau veržtis namo“, –  sako vietoje nenustygstanti Raminta.

Tiesa, būdama kitoje realybės šou barikadų pusėje, anapus ekrano, Raminta atvirai žavisi ne tik detektyviniu „Paslapčių namų“ žaidimu, bet ir jo dalyviais. „Neslėpsiu, iš pradžių buvau nusiteikusi skeptiškai, tačiau netrukus pamačiau, kad čia surinkti žiauriai įdomūs žmonės. Jų paslaptys kuo toliau, tuo labiau ryškėja, o tai labai įdomu“, – sako realybės šou skonio ragavusi „Power Hit Radio“ didžėja, radijo eteryje kiekvieną ketvirtadienį kalbinanti iš „Paslapčių namų“ iškeldintą dalyvį.

„Su projektą palikusiu Ernestu eteryje narpliojome visų dalyvių paslaptis, aiškinomės užuominas, analizavome elgesį, tačiau nė neįtarėme, kad paskutinė iškeldintoji – Indrė turės tokią nekaltą paslaptį“, – sako juokdamasi Raminta ir prisipažįsta, kad jie su Ernestu Indrę palaikė Japonijoje dirbusia konsumatore.

„Šiame šou tu turi mokėti stebėti ir pamatyti, klausyti ir analizuoti. Čia tu turi itin daug bendrauti ir kuo geriau pažinti žmogų, provokuoti jį, įveikti save vykdydamas užduotis“, – įsitikinusi Raminta. Mergina prisipažįsta – šis šou ją įtikino: savo paslaptis reikia saugoti po devyniais užraktais!

Radijo laidų vedėjos nuomone, stipriausios žaidėjos „Paslapčių namuose“ – Viktorija ir Jolita. Tiesa, Viktorija jau trečią kartą pretenduoja būti iškeldinta iš realybės šou. Kokios detalės išaiškės šį, trečiadienio, vakarą 19.50 val. per TV3?