Realybės šou skonio ragavusi Raminta Vyšniauskaitė 24 valandas praleis „Paslapčių namuose“

Raminta Vyšniauskaitė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-02-26 14:53
AA

Naujojo realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) prodiuseriai leidžiasi į avantiūrą – jau trečiadienį vienai parai ką tik įrengtuose „Paslapčių namuose“ užsidarys 15 savanorių, panorusių pajusti realybės šou skonį. Savanorių gretose – ne vienas žinomas žmogus. Jų būryje – „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Saulius Baniulis ir Raminta Vyšniauskaitė, prieš aštuonerius metus jau dalyvavusi muzikiniame realybės projekte.

„Atvirai? Daugiau nedalyvaučiau. Muzikiniame realybės šou dalyvavau prieš aštuonerius metus, kai man buvo aštuoniolika. Tuomet viskas atrodė smagu ir gražu, tačiau tik praėjus keleriems metams supratau, koks gyvenimo etapas tai buvo“, – atvirai kalba R.Vyšniauskaitė. Kodėl tuomet mergina ryžtasi avantiūrai parą praleisti „Paslapčių namuose“?

„Iššūkių, ypač dabar, man netrūksta. Dainuoju „Chorų karuose“ su Vilniaus Šachmatiniu choru, darbuojuosi dviejuose darbuose, groju vakarėliuose, kartais filmuojuosi TV3 seriale „Pamiršk mane“. Sutikau iš smalsumo, kaip ten viskas atrodo. Įdomu, kaip po aštuonerių metų reaguosiu į uždarą specialiai realybės šou įrengtą patalpą“, – samprotauja „Power Hit Radio“ laidų vedėja.

O ar darbas radijuje bent kiek neprimena realybės šou? Tiesioginis eteris, įtampa, kai menkiausia klaida viską gali sugriauti... „Darbas radijuje – vieno žmogaus šou. Visada sakiau, kad radijo laidų vedėjai yra psichai. Sėdi užsidaręs tarp keturių paminkštintų sienų ir kalbiesi pats su savimi arba su įsivaizduojamais klausytojais... Kaip jums patinka?“ – retoriškai klausia mergina.

Aktyvi, veikli ir komunikabili R.Vyšniauskaitė, atrodo, iššūkių gyvenime nebijo. Atvirkščiai, neria į juos stačia galva. Šiandien ji sako gyvenanti tik vienu – TV3 projektu „Chorų karai“. „Surinkome nerealių žmonių kompaniją, atsakingai ruošiamės transliacijoms, super gerai pramogaujame!“ – sako Raminta, draugų vadinama Vyšnia.

Tačiau mergina, kurios praeityje jau yra štampas „realybės šou“, būsimuosius projektų dalyvius atsakingai įspėja: „Gyvenimas po projekto pasikeičia, žinokite tai. Mano atvejis ne pirmas ir ne paskutinis, kai po projekto puoliau į liūdesį, širdyje atsivėrė didelė tuštuma. Kai baigiasi du mėnesius trukusi šlovė – gerbėjai, kameros, organizatorių rūpestis ir meilė, – jautiesi taip, tarytum plūduriuotum vidury ramios jūros“, – pokalbį užbaigia „Power Hit Radio“ laidų vedėja, trečiadienį  24 valandoms nersianti į naują nuotykį „Paslapčių namuose“.

„Paslapčių namai“ – kovo 2 dieną, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3 ir TV3 Play.