Reeva Steenkamp – bekojo bėgiko Oscaro Pistoriuso mylimoji, žuvusi nuo jo kulkų Valentino dieną

Reeva Steenkamp / Twitter.com nuotr.
Reeva Steenkamp / Twitter.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-02-14 14:40
AA

Pasaulį sukrėtė Londono olimpinėse žaidynėse į sporto istoriją patekusio „Ašmeniniu bėgiku“ vadinamo neįgalaus Pietų Afrikos Respublikos bėgiko Oscaro Pistoriuso suėmimas. Jis įtariamas savo merginos, modelio Reevos Steenkamp nužudymu.

Lemtingas incidentas įvyko Pietų Afrikos Respublikos Pretorijoje. Pranešama, kad į merginą buvo šauta net keturis kartus iš 9 mm pistoleto.

30-metė R.Steenkamp buvo garsi Pietų Afrikos Respublikos manekenė. Moteris gimė Keiptaune, o užaugo Port Elizabete. Kiek vėliau ji persikėlė į Johanesburgą, kur dirbo su įvairiomis įmonėmis, įskaitant „Toyota“ ir „Avon“. Ji buvo pastarosios bendrovės veidas PAR. Vis dėlto labiausiai ji išgarsėjo dėl nuotraukų vyrų žurnale FHM ir darbo „Fashion TV“.

Gražuolė Reeva Steenkamp žuvo nuo mylimo Pietų Afrikos herojaus kulkų (19 nuotr.)
+13

Reevos artimieji pasakojo, kad mergina labai domėjosi kulinarija ir automobiliais. „Be to, ji kasdien skaitydavo knygas ir bendraudavo su savo bičiuliais. Mergina visada atrašydavo savo gerbėjams socialiniuose tinkluose“, – sakė artimieji bei pridūrė, kad modelis visuomet dalyvaudavo renginiuose prieš smurtą ir prievartą.

Užsienio žiniasklaida rašo, kad sportininko ir manekenės santykiai užsimezgė 2012-ųjų lapkritį.  Reeva Steenkamp šį šeštadienį turėjo pasirodyti vienos televizijos realybės šou „Tropika Island of Treasure“. Teisės bakalaurą turėjusi mergina neseniai davė interviu laikraščiui „Sunday Times“, kuriame atviravo apie savo širdies draugą, dabar jau pareigūnų suimtą sportininką O.Pistoriusą.

„Jis yra labai geras, rūpestingas ir labai nuoširdus“, – tuomet taip apie savo mylimąjį kalbėjo mergina. Beje, naktį prieš tragišką įvykį, R.Steenkamp socialiniame tinkle Twitter.com rašė, kad ruošiasi Valentino dienai. „Ši diena turi būti kupina meilės“, – savo gerbėjams rašė modelis.

Apie R.Steenkamp teigiamai atsiliepė ir PAR žurnalistė Sarit Tomlinson. „Ji buvo talentinga jauna mergina, jos žvaigždė dar tik kilo. Reeva buvo kone mieliausias žmogus, angelas, tikra geraširdė. Jos ir O.Pistoriuso santykiai tęsėsi kelis mėnesius, iš šalies atrodė labai normalūs ir šilti“, – sakė žurnalistė.

Žiniasklaidoje pasirodė spekuliacijų, kad savo merginą neįgalus bėgikas O.Pistoriusas nušovė netyčia, sumaišęs ją su įsilaužėliu. Rašoma, kad R.Steenkamp savo mylimajam rengė Valentino dienos staigmeną, kuri, manoma, nenusisekė ir mergina per klaidą žuvo.

Reeva Steenkamp / Twitter.com nuotr.