Regėjimo problemų turintis Naglis Bierancas dalijasi atradimu: „Tai – tikras išsigelbėjimas“

Naglis Bierancas  / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Naglis Bierancas / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-12-07 14:20
AA

„Man akinių niekada negana! Toks geras aksesuaras, kad tiesiog negalėčiau turėti jų vienų!“ – juokiasi puikiai žinomas fotografas, šokėjas ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.

Nors Naglis apie akinius pradeda kalbėti kaip apie nepakeičiamą aksesuarą, iš tiesų jam jų pirmiausia reikia dėl regėjimo: mena, kad regėjimo problemos pasivijo dar mokykloje, todėl kontaktiniai lęšiai ar akiniai buvo kasdienybė.

„Seniau daug laiko praleisdavau šokdamas (repeticijos, spektakliai), tad buvau priverstas dažnai būti su kontaktiniais lęšiais. Vis dėlto ilgainiui jie pradėjo netikti: akys sausėdavo, rausdavo, jusdavau diskomfortą. Vis dažniau būdavau su akiniais ir taip pripratau, kad dabar kontaktinius lęšius prisimenu tik išskirtinėmis aplinkybėmis. Be to, net būdamas su lęšiais nevengdavau nešioti akinių be dioptrijų – tiesiog dėl stiliaus, taigi atsisakyti lęšių man tikrai nebuvo skausminga.“

Naglis Bierancas / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

TINKA IR PATINKA

„Kartais pagalvoju apie regos korekcijos operaciją, tačiau įtariu, kad net jeigu jai pasiryžčiau ir nebereikėtų akinių dėl regėjimo, vis tiek nešiočiau, tik be dioptrijų. Mane ir artimieji įpratę matyti su akiniais, tad jeigu šių neliktų, manau, kone visi tvirtintų, jog kažko trūksta“, – svarsto Naglis.

Vis dėlto Naglis prisipažįsta, kad ne visada akiniai jam teikė džiaugsmą, mat seniau jų buvo gana ribotas pasirinkimas: „Paauglystėje tikrai nedžiūgavau dėl akinių – buvo vienintelis modelis, ir tas negražus. Stenkis nesistengęs gerai atrodyti – pasirinkimo tiesiog nebuvo. O dabar! Tokia įvairovė, tiek visokiausių modelių, spalvų – net pats išrankiausias gali rasti sau išties tinkančius akinius. Pažįstu žmonių, kuriems nereikia akinių dėl regėjimo problemų, bet vis tiek juos nešioja – kaip itin stilingą įvaizdžio detalę.“

Naglis ne kartą buvo tituluotas kaip vienas stilingiausių Lietuvos vyrų, o nuotraukų, kur jis be akinių, internete rasite vos vieną kitą. Akiniai jau senokai tapę jo įvaizdžio dalimi.

„Tai nuostabus aksesuaras! Negalėčiau turėti vienų akinių, vis įsigyju naujus. Net tiksliai nežinau, kiek jų turiu, bet tikrai nemažai. Man patinka, kad skirtingus akinius galima derinti prie skirtingų įvaizdžių, juk vieni labiau tinka kasdienybėje, kiti – prie šventinės aprangos. Nesibaigiantis derinių ir ieškojimų malonumas“, – sako žinomas nuomonės formuotojas.

Naglis Bierancas / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

IR STILINGA, IR NAUDINGA

Vieni Naglio mėgstamiausių akinių gamintojų – geidžiamiausias pasaulyje akinių prekių ženklas „Ray-Ban“, vis nustebinantis naujovėmis ir stiliumi. Pašnekovas juokiasi, kad kelerius itin mėgstamus „Ray-Ban“ akinius netyčia nuskandino jūroje, mat buvo tokie patogūs ir nepastebimi, kad užsimiršęs nėrė su jais į vandenį.

„Teko pirkti tuos pačius modelius darkart, nes labai patiko. Bet tik pagalvokite, kokie patogūs turi būti akiniai, kad net nardyti su jais sugalvoji“, – kvatoja.

Čia pat surimtėjęs priduria: „Ray-Ban“ – tai ne tik stilius, bet ir funkcionalumas. Naglis pasakoja, kad pasitaręs su optikos salono „Fielmann“ specialiste nutarė išbandyti „Ray-BanTransitions“ akinius su fotochrominiais lęšiais: reaguodami į aplinkos šviesą ir UV intensyvumą, jie patamsėja, taigi išėjus iš patalpos į lauką nereikia jų keisti saulės akiniais. Tokiu būdu jie apsaugo nuo žalingų UV spindulių, puikiai tinka turintiems itin jautrias, ašarojančias akis. Be to, suteikia ir maksimalią apsaugą nuo kenksmingos mėlynos ekranų šviesos.

„Turėdavau nuolat keisti akinius: patalpoje būni su vienais, išėjus į lauką jau reikia kitų. Nešiotis kelias poras tikrai nepatogu, pasitaiko, kad pamiršti ar negali pasiimti. Be to, man reikalingi akiniai su dioptrijomis ir paprasti saulės akiniai tiesiog netinka – per prastai matau“, – atvirauja pašnekovas.

Naglis Bierancas / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Žinomiausias ir geidžiamiausias pasaulyje akinių prekių ženklas „Ray-Ban“ chameleoninius (fotochrominius) „Transitions“ lęšius nuo šiol siūlo nešiojantiems akinius ne tik su dioptrijomis, bet ir dėl stiliaus.

„Yra visokių fotochrominių akinių lęšių „užtamsėjimų“: galima rinktis pokytį į juodą, mėlyną, violetinį ar rudą. Patamsėję jie gali net pasidaryti veidrodiniai! Neįtikėtina! Man patinka ir kai lęšiai, prisitaikydami prie šviesos, nevisiškai užtamsėja – irgi atrodo labai įdomiai ir stilingai, jau nekalbant apie tai, kad šis prisitaikymas prie aplinkos pokyčių tobulai apsaugo akis ir nebereikia sukti galvos kaitaliojant akinius. Nuostabus sprendimas“, – džiaugiasi N.Bierancas.

Seniau tarsi vyravo nuomonė, kad fotochrominiai akiniai – vyresnių žmonių pasirinkimas, tačiau Naglis įsitikinęs, kad toks mąstymas – jau praeitis.

„Čia pasenusios žinios, – šypsosi. – Kai prieš keletą metų pirmąkart išbandžiau „Ray-Ban“ su fotochrominiais lęšiais, supratau, kad įvykęs milžiniškas pokytis! Dabar tokia didelė šių akinių pasirinkimo įvairovė ir viskas taip stilinga, kad tą mitą reikia mesti iš galvos. Patogu, stilinga, funkcionalu ir jau tikrai jokio amžiaus cenzo.“

Naglis Bierancas / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Kviesdami išbandyti šią naujieną, „Fielmann“ paruošė puikių dovanų: užsisakykite akinius su „Ray-Ban“ rėmeliu ir „Transitions“ lęšiais bei atsiimkite nešiojamą JBL kolonėlę dovanų! Paskubėkite, nes dovanų skaičius ribotas.

Nešiojama JBL kolonėlė / Atstovų nuotr.