Visos svajonės pildosi, tereikia teisingai panorėti

Laimė – jūsų pačių rankose / Fotolia nuotr.
Laimė – jūsų pačių rankose / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-01-29 07:00
AA

Nors ir sakoma, kad svajoti reikia atsargiai, nes norai neretai išsipildo ne tokiu būdu, kaip jūs galvojote, tačiau kiekviena moteris trokšta turėti sveikus vaikus, gražius namus, gerą vyrą ir... pilną spintą. Kaip prišaukti į savo gyvenimą trokštamus dalykus?

Magija užsiimantys žmonės teigia, kad tam, jog norai išsipildytų, pirmiausia reikia šventai tikėti tuo, kad trokštami dalykai tikrai taps jūsų gyvenimo dalimi. Be to, tai, ko jūs norite, negali kenkti aplinkai ir jus supantiems žmonėms. O tada jau galima imtis tam tikrų ritualų ir... turėti viską, ko trokštate.

Garsusis rašytojas P. Coelho savo knygose rašo, kad tada, kai jūs ko nors labai labai trokštate, visa visata prisideda prie to, kad svajonė išsipildytų. Tačiau tikriausiai pastebėjote, kad vieni norai lengvai išsipildo, o kitiems kažkodėl nelemta tapti realybe. Svarbiausia, teigia žinovai, reikia tinkamai suformuluoti norą, be to, susitelkti į vieną troškimą, o ne kasdien svajoti apie skirtingus dalykus.

Reikia tinkamai suformuluoti norą, be to, susitelkti į vieną troškimą, o ne kasdien svajoti apie skirtingus dalykus.

Jei vieną dieną norite naujo automobilio, kitą meldžiate, kad pasveiktų jūsų vaikas, o trečią svajojate apie tolimą kelionę, vargu, ar jus aplankys sėkmė. Štai 8 taisyklės, kurios padės svajonėms tapti realybe.

  1. Bet kokį norą svarbu tiksliai suformuluoti ir užrašyti.

Rodos, nesunku, bet pabandžiusios tai padaryti suprasite, kad čia tai tikras galvosūkis. Štai paprastas pavyzdys: norite turėti savo namus. Jei ant popieriaus lapo tai užrašysite, jums tikrai kada nors pavyks tai turėti, bet tikriausiai savo namų norite jau dabar, ne po dešimt ar dvidešimt metų. Taigi labai svarbus tikslumas. Kada? Kokių namų? Kokiame mieste? Su kuo norite juose gyventi?

  1. Norą reikia rašyti esamuoju laiku, tarsi jau tas dalykas būtų išsipildęs.

Pavyzdžiui, „Aš turiu gražų namą“, „Aš ilsiuosi Kanarų salose“, „Aš keliauju po pasaulį“ ir pan.

  1. Bet kokį savo norą labai konkrečiai aprašykite.

Visata jus tikrai išgirs, tačiau svajokite atsargiai ir labai konkrečiai, nes panorėjusi, pavyzdžiui, nuosavų namų, galite gauti suklypusią trobelę, kurią visą gyvenimą remontuosite.

  1. Niekada nevartokite neiginių. Visata jų nesupranta.

Nerašykite: „Nenoriu būti vieniša“, bet „Noriu turėti draugą / vyrą“. Nerašykite: „Nenoriu gyventi su tėvais“, bet „Noriu turėti savo namus“ ir panašiai.

  1. Jūsų noras turi nekenkti kitiems.

Vargu ar kas nors pavyks, jei prašysite pamokyti viršininką ar norėsite pakenkti nemėgstamai pavaldinei. Tokiu atveju galite sulaukti priešingo rezultato.

  1. Troškimas turi būti susijęs tik su jumis.

Jei prašysite, kad jūsų gyvenime neliktų vieno ar kito žmogaus, galite sulaukti priešingo varianto, nes ne šiaip mus supa vienokie ar kitokie žmonės. Dažniausiai turime tai, ko esame nusipelniusios, nes aplinkiniai mus moko vienų ar kitų dalykų, pavyzdžiui, atsikratyti egoizmo, tapti geresnėms, išmokti to, ko nemokame ir pan.

  1. Paleiskite savo troškimą.

Negalvokite ir neplanuokite, kaip tai turėtų išsipildyti. Visata žino geriau, tiesiog pasitikėkite.

  1. Būkite dėkinga.

Ar sugebate pasidžiaugti tuo, ką turite, ar mokate padėkoti? Tik tokiu atveju galite norėti ir gauti daugiau. Būkite dėkinga!