Remigijus Žiogas gimtadienio proga uošvei padovanojo automobilį

Remigijus Žiogas uošvienei Romualdai gimtadienio proga padovanojo automobilį / loretafoto.lt nuotr.
Remigijus Žiogas uošvienei Romualdai gimtadienio proga padovanojo automobilį / loretafoto.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-09 16:31
AA

Renginių vedėjas ir organizatorius, TV projektų dalyvis Remigijus Žiogas ne kartą viešai kalbėjęs apie tai, kokia svarbi jam yra šeima, įrodė, kad stereotipai apie blogus žento ir uošvės santykius jam netinka. R.Žiogas savo uošvei gimtadienio proga padovanojo... automobilį.

R.Žiogas savo uošvei surengė tikrą gimtadienio puotą – išpuošė savo naujus namus prie jūros, į kuriuos įsikėlė vos prieš mėnesį, pasamdė itališkos virtuvės šefus, kadangi uošvė dievina itališką virtuvę ir padovanojo automobilį.

R.Žiogo uošvė Romualda Janulevičienė padeda auginti dvi Žiogų šeimos mergaites – ne kartą TV eteryje matytą ir Justino Jankevičiaus laidoje „Gero vakaro šou“ kalbintą linksmuolę Rianą ir šių metų vasarą gimusią dukrelę Rėją.

„Mano uošvė gyvena pietinėje Klaipėdos miesto dalyje, mes su šeima – prie pat jūros – šiaurinėje. Uošvė labai dažnai atvažiuoja padėti mano žmonai Rovenai prižiūrėti mergaites – savo anūkes. Atstumas tolimas, automobilis buvo senas, kuro sąnaudos didelės, todėl ir nusprendžiau uošvę gimtadienio proga pradžiuginti reikalinga susisiekimo priemone“, – sako R.Žiogas.

Romualda Janulevičienė su anūke Riana / loretafoto.lt nuotr.

R.Žiogo uošvė Romualda, pamačiusi surengtą šventę ir su Žiogų šeimos draugės Redos pagalba nuostabiai išpuoštus namus, apsiverkė. Kaip pasakoja R.Žiogas, ji nesitikėjo tokios staigmenos, nes gimtadienis – ne jubiliejinis.

„Turiu pačią fantastiškiausią uošvę. Ji visada mane užstoja, gina net prieš žmoną, kai baramės – čia jokie anekdotai apie žento ir uošvės santykius negalioja! Savo artimuosius reikia mylėti ir rodyti jiems ypatingą dėmesį, o pats tinkamiausias laikas tai daryti yra dabar“, – sako R.Žiogas.

Remigijus Žiogas uošvienei padovanojo automobilį (7 nuotr.)
+1