Renata ir Deividas Norvilai susilaukė antro sūnaus: davė Rėjaus vardą

Deividas Norvilas su šeima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Deividas Norvilas su šeima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-16 11:06
AA

Dainininkas Deividas Norvilas-Deivis su žmona Renata Norvile sulaukė šeimos pagausėjimo. Žinomai porai gimė dar vienas sūnus, praneša Žmonės.lt.

Kaip Žmonės.lt sakė Deivis, 52 cm ūgio ir 3500 g svorio berniukas gimė trečiadienį, rugsėjo 14-ąją.

„Pripažinsiu, išgirsti koridoriuje tą pirmąjį klyksmą – ypatingas jausmas. Jis jau buvo pamirštas. Kaskart kaip iš naujo“, – džiugių emocijų Žmonės.lt neslėpė antro sūnaus sulaukęs Deivis.

Pasak jo, tiek Renata, tiek vaikas jaučiasi puikiai. „Viskas praėjo sklandžiai ir labai greitai. Vos spėjau nuvežti“, – sakė jis.

Dėl vardo reikėjo labai pakovoti. Pradžioje visa šeimyna stojo piestu, nes jis – neįprastas.

Rugsėjo 14 dieną gimusį kūdikį jiedu nusprendė pavadinti Rėjaus vardu.

„Tai mano pasiūlytas vardas, dėl jo reikėjo labai pakovoti. Pradžioje visa šeimyna stojo piestu, nes vardas – neįprastas. Jį išgirdau iš tos pačios Renatos, kai ji kažkada iš eilės skaitė visus vardus. Jis man užstrigo. Nenorėjau vardo, kuris man asocijuotųsi su kokiu nors žmogumi. O tokį vardą šiandien išrinkti gana sudėtinga“, – kalbėjo Deivis.

Dainininkas prasitarė, kad Renata norėjo sūnui duoti Domanto vardą, tačiau galiausiai sutiko su jo siūlymu. Rėjus – daugiakilmis vardas, išvertus iš lotynų ir ispanų kalbų reiškiantis „karalius“.

„Pradėjau vaiką taip vadinti. Sakau, pažiūrėk į šitą lėliuką, taigi čia Rėjukas. Uošvienė man pritarė, tai nebeliko jokių prieštaravimų“, – su šypsena Žmonės.lt kalbėjo laimingas tėtis.

Norvilai taip pat augina šešerių metų sūnų Emilį bei Renatos dukrą Vanesą iš pirmos santuokos.

Renata ir Deividas Norvilai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kol kas mažojo brolio nematė nei 13-metė Vanesa, nei Emilis. „Tik šiandien turėtume iš ligoninės grįžti namo, vaikai laukia beprotiškai, ruošia dovanas. Bus dvi auklės namuose. Ir dar šuniukas. Tai mums tų auklėtojų kol kas užteks“, – juokėsi Deivis.

Žmonės.lt primena: Renata ir Deivis vienas kitam amžiną meilę prisiekė 2012 metų rugsėjį, po penkerių metų draugystės.

Deivido Norvilo ir jo išrinktosios Renatos Voitechovskajos vestuvės (10 nuotr.)
+4