Renata ir Deivis Norvilai: „Tai buvo meilė iš paskutinio žvilgsnio“

Renata ir Deivis Norvilai  / Organizatorių nuotr.
Renata ir Deivis Norvilai / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-14 12:34
AA

Televizijos žiūrovams puikiai pažįstamas atlikėjų duetas – Renata ir Deividas Norvilas-Deivis – žavi ne tik ant scenos. Tokia pat charizma ir puikiais tarpusavio santykiais jie gali pasigirti ir kasdienybėje. O apie netikėtai užgimusią meilę, naujus projektus ir gyvenimą, užgesus scenoms šviesoms, šeimyninis duetas papasakojo TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

„Tai – viso gyvenimo projektas. Mes kartu gyvename, kartu scenoje dainuojame. Visą vasarą kartu dirbome ir kartu atostogavome. Todėl mūsų gyvenimo projektas – laikas, praleistas kartu“, – laidoje pokalbį pradėjo Renata.

Tiesa, tai visai nereiškia, kad pora neturi ir kitokių, asmeninių veiklų. Štai, pavyzdžiui, D.Norvilas-Deivis papasakojo apie naują teatro spektaklį, kuriam šiuo metu ruošiasi. Anot atlikėjo, šis spektaklis – ypatingai sunkus.

Renata ir Deivis Norvilai su Kristina Rimiene / Organizatorių nuotr.

„Ruošiu naują spektaklį. Labai sunkų. Būdamas 43 metų sau ant galvos užsikroviau turbūt sunkiausią savo karjeros spektaklį. Tai reiškia, kad arba išbrisiu, arba griūsiu – dar nežinau“, – apie naują projektą kalbėjo Deivis.

Jis ne tik papasakojo apie iššūkius, su kuriais susiduria besiruošdamas vaidinti naująją rolę, bet ir prasitarė, kas lengviau – šokti, vaidinti ar dainuoti?

Tuo tarpu Renata juoksiasi, kad jai visuomet lengviau dirbti dviese – ypač, kai vyras ją itin palaiko. „Ačiū dievui, Deivis visada būna šalia – jis mane ištraukia iš bet kokios situacijos“, –pasakojo Renata.

Taip pat laidoje sutuoktiniai prisiminė ir savo santykių pradžią bei kaip užgimė jų meilė. „Tai buvo meilė iš paskutinio žvilgsnio“, – laidoje juokėsi Deivis.

Jaukiame pokalbyje šeima atskleidė, kas rūpinasi visais namų kampais, bei kas dažniau sukasi virtuvėje. O Renata su žiūrovais pasidalino ir kitokia, ne visiems žinoma Deivio puse – koks mylimas vyras būna tuomet, kai nulipa nuo scenos.

Renata ir Deivis Norvilai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

„Jis yra labai ramus. Jis tik scenoje toks sceniškas, pamaiva, bet namuose jis pūkuotas meškiukas su tapkėmis“, – kalbėdama apie Deivį juokėsi Renata.

Floristiniame deserte – tvari, bet moderni kompozicija

„Floristinio deserto“ rubrika sugrįžo į Akmenių dvarą – šį kartą didingoje aplinkoje floristikos dizainerė bei laidos vedėja Kristina Rimienė sukurė modernią kompoziciją.

Akylesni laidos žiūrovai pastebėjo, kad kompozicijai sukurti floristikos dizainerė panaudojo jau kartą matytą konstrukciją. K.Rimienė su žiūrovais pasidalins ir keliais naudingais patarimais, kaip panaudoti karkasą antrą kartą, bei kokios smulkmenos užtenka, kad pasikeistų visas bendras kompozicijos vaizdas.

Pasitelkus vos kelis žiedus, bus sukurta lengva ir žaisminga kompozicija, kuriai visi elementai, išskyrus gyvas gėles, bus naudojami antrą kartą. Tokiu būdu K.Rimienė žiūrovams priminė, kaip nesudėtingai galime prisidėti prie tvarumo ir žemės išsaugojimo.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. tik per TV3!