Renata ir Marius Jampolskiai mini vestuvių metines: „Patyrėme įvairiausių išbandymų“

Renata ir Marius Jampolskiai su dukra Vilte / Viganto Ovadnevo, asmeninio albumo ir Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Paskutinę vasaros dieną Renatą (35) ir Marių (43) Jampolskius visuomet aplanko sentimentai – prieš aštuonerius metus, būtent rugpjūčio gale, jiedu tapo šeima.

Nieko nekeistų

Už poros metų santuokos dešimtmetį minėsianti Jampolskių šeima per ilgą laiką savo namuose išsaugojo ne tik romantiką, bet ir gerą humoro jausmą.

„Niekuomet vienas kito netikriname, ar kuris primiršo vedybų sukaktuves. Jei vienam mūsų taip ir nutiktų, tai tikriausiai būtų Marius“, – Žmonės.lt kalbinama juokiasi Renata Jampolskė. 

„Kita vertus, dažniausiai artėjant šiai datai, kartu trumpai aptariame planus, todėl beveik visad gražiai paminime. Anksčiau būdavo keliaujame, nes po metinių netrukus sulaukiu ir gimimo dienos. Kai tą daryti yra per daug pavojinga, susigalvojame kitos veiklos. Šiandien tikriausiai pakaks ir jaukios vakarienės kartu su dukrele“, – prideda ji. 

Renatos ir Mariaus Jampolskių vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš aštuonerius metus už žinomo aktoriaus ištekėjusi Renata – be galo šilta, emocionali ir apie svarbią gyvenimo dieną kalba taip, it tai būtų nutikę vakar.

„Mūsų su Mariumi vestuvės buvo tokios, kokias aš visuomet ir įsivaizdavau, apie kurias svajojau. Kai manęs kartais paklausia, ar daryčiau kažką kitaip, tai tvirtai atsakau – ne. Manau, labai svarbu yra įprasminti savo meilę, ją švęsti ir po to ilgai prisiminti tuos lemtinguosius taip.“

Renata iki šiol saugo savo vestuvinę suknelę. 

„Toji suknelė sukelia labai gražius jausmus. Niekada neturėjau minčių jos parduoti. Elegantiškas apdaras man primena gyvenimo šventę, tą laikotarpį, kai dalyvavau šokių projekte. Tuokėmės vos jam pasibaigus.

Laisvos krentančios medžiagos subtilus drabužis dabar guli supakuotas gražioje dėžėje spintoje. Nemanau, kad suknelę būtų galima persiūti, pakeisti, nes jos modelis išskirtinis, tačiau jei vieną dieną mano dukra norėtų ja pasipuošti per savo vestuves, būčiau be galo laiminga“, – Žmonės.lt pasakoja Renata Jampolskė.

 

Renata ir Marius Jampolskiai su dukra Vilte / Viganto Ovadnevo nuotr.

Išsaugoti šeimą padeda tikėjimas vienas kitu

Renata atvira, jos šeima – nėra tobula, visko nutinka, tačiau būti kartu, vienas dėl kito stengtis bei pasitikėti antrąja puse – būtina, jei nori atrasti laimę. 

„Per visus šiuos metus aš kuo toliau, tuo aiškiau suvokiau, kad vieno sėkmingos santuokos recepto nėra. Su Mariumi tikrai patyrėme įvairiausių išbandymų, tačiau laikėmės vienas kito.

Santykiuose yra svarbi kantrybė, tikėjimas, kad viskas bus gerai. Galime kartu ne tik dalintis džiaugsmingomis akimirkomis, bet ir iškęsti ne tokias šviesias dienas“, – atvirauja Renata.

Moteris neslepia, kad iki šiol labiausiai žavinčios ją Mariaus savybės yra gebėjimas valdyti situacijas, mokėjimas į viską pažvelgti kitu kampu. 

„Tvarkingumas – ne stiprioji vyro pusė, tad ne ši savybė mane žavi (juokiasi). Iš tikrųjų, labai gerbiu jį už mokėjimą išnarplioti sudėtingas situacijas. Būna net ir aš, kuri visuomet į viską nežiūri itin rimtai, pakliūva į kėblią situaciją. Tuomet Marius padeda rasti sprendimą. Vyras manimi tiki, palaiko, skatina atrasti naujus dalykus“, – išduoda Renata.

Renata ir Marius Jampolskia su dukra Vilte / „Mark and Migle Studios“ nuotr.

Lemtinga data

„Prieš aštuonerius metus, kai tuokėmės, švietė saulė, vestuves atšventėme viloje „Auska“, netoliese jūros kranto. Tuomet rinkomės dieną pagal savo užimtumą. Koncertai buvo pasibaigę, atsirado laisvas tarpas. Pagalvojome, o kodėl gi su meile neišlydėti vasaros?“ – prisimena Renata.

Tądien pora dar nenutuokė, kokia svarbi jiems taps lemtinga data. Taip jau susiklostė, jog dabar „paskutinioji mėnesio diena“ ženklina ir jų dukrelės Viltės atsiradimą. 

„Viltės susilaukiau paskutinę rudens dieną, o su Mariumi susituokiau paskutinę vasaros. Tuoktuvių data mums tapo lemtinga. Juokauju, kad bereikia įprasminti ir paskutiniąsias žiemos bei pavasario dienas“, – sako Renata. 

Fotogalerija:

Renatos ir Mariaus Jampolskių šeima (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau