Renata Šakalytė-Jakovleva ir Viktoras Jakovlevas: motociklais po Maroką per ramadaną

Kelionės akimirka / Asmeninio albumo nuotrauka
Kelionės akimirka / Asmeninio albumo nuotrauka
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: Žmonės
2023-05-26 10:09
AA

„Pojūčiai, kuriuos patiri keliaudamas motociklu, yra kur kas stipresni. Visus gamtos kvapus užuodi ryškiau“, – neslepia sutuoktiniai – laidos „TV pagalba“ vedėja Renata ŠAKALYTĖ-JAKOVLEVA (39) ir LNK bei „Info TV“ žinių vedėjas Viktoras JAKOVLEVAS (38). Su draugais Tomu ir Gita Ramašauskais jie išsiruošė motociklais po Maroką.

„Kartą su Tomu Ramašausku, su kuriuo tada dirbome radijo stotyje M1, pasikalbėjome, kaip įdomu būtų motociklais pavažinėti po Maroką. Praėjo net dešimt metų, kol ši idėja virto realybe.

„Tomas paskambino praėjusią žiemą: „Jau laikas.“ Taigi, pradėjome ruoštis kelionei“, – pasakoja Viktoras. Renata motociklo nevairavo – buvo keleivė už vyro nugaros. O kelionės draugai Tomas ir Gita Ramašauskai abu sėdo prie motociklų vairo.

Kodėl Marokas? „O kodėl ne? – perklausia Viktoras. – Norėjome egzotikos. Be to, Tomas turėjo tikslą – nuvažiuoti iki Merzugos kaimelio, nuo kurio prasideda Sacharos dykuma. Norėjo pafilmuoti ir pafotografuoti kopas saulei leidžiantis – jos tada meta ypatingą šešėlį.

„O didžiausias siurprizas buvo, kad vykdami į Maroką nežinojome, jog tuo metu