Renatą Šakalytę-Jakovlevą sujaudino jautrus „Išsipildymo akcijos“ herojų susitikimas

Renata Šakalytė-Jakovleva ir Milanas / Ryčio Šeškaičio ir asmeninė nuotr.
Renata Šakalytė-Jakovleva ir Milanas / Ryčio Šeškaičio ir asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-26 10:34
AA

Mažiesiems „Išsipildymo akcijos“ akcijos herojams visada svarbi ne tik finansinė pagalba, bet ir šilta žmogiška draugystė. Šių metų akcijos herojus penkerių metų Milanas, kuriam diagnozuota įgimta stuburo išvarža susitiko su 2012 metų „Išsipildymo akcijos“ herojumi Emiliu.

Abu berniukai labiausia trokšta daugeliui mūsų tokio įprasto dalyko – vakščioti. Emiliui pasisekė – žmonių gerumo dėka jam atliktos kelios operacijos ir berniukas jau stovi ant savo kojų, drąsiai žingsniuoja su vaikštyne, o kelis metrus nueina ir be jos. Milanui tai vis dar svajonė, pamatęs vaikščiojantį Emilį jis vaikiškai tarsteli: „Noriu tapu tapu“ ir kol kas tik vežimėliu bando lenktyniauti su stiprėjančiu Emiliu.

„Išsipildymo akcijos“ herojus Milanas / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Jau daug metų prisidedu prie „Išsipildymo akcijos“, bet šis Emilio ir Milano susitikimas buvo vienas jautriausių, kokius teko matyti. Vienu metu užplūdo daugybė emocijų: smagu, kad taip puikiai sekasi Emiliui, bet drauge labai norisi pamatyti džiaugsmą Milano veide. Tikiu, kad visi kartu galime padėti Milanui žengti pirmuosius žingsnius“, – sako TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

„Išsipildymo akcijos“ herojus Milanas / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Aukoti vaikams kviečiame iki pat naujųjų metų skambinant arba siunčiant SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais telefono numeriais: 1890 – auka 1 euras, 1891 – auka 2 eurai, 1892 – auka 3 eurai.