Renata Uzialkaitė pirmą kartą uždainavo su sužadėtiniu Mariumi Jampolskiu

Marius Jampolskis, Renata Uzialkaitė ir Stanislovas Stavickis-Stano / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Marius Jampolskis, Renata Uzialkaitė ir Stanislovas Stavickis-Stano / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-04-02 11:56
AA

Aktoriaus Mariaus Jampolskio (34) sužadėtinę Renatą Uzialkaitę (27) daugelis įsiminė iš praėjusiais metais rodyto šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, kuriame mergina sukosi ant parketo su Vadimu Šuško. Pasirodo, kad Renata ne tik šoka, bet ir dainuoja, tai ji pademonstravo pirmadienį Šiauliuose įvykusioje „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonijoje.

Renginyje, kuriame buvo įvertinti politikų nuopelnai, nuopuoliai ir nuodėmės, o už juos atlyginama įteikiant garbingą „Auksinio svogūno“ apdovanojimą, pasirodžiusi grupė „Čilinam“ nustebino nauja sudėtimi. Prie Mariaus Jampolskio ir Stanislavo Stavicko vietoj Ramūno Rudoko žiūrovai išvydo R.Uzialkaitę. 

„Tai pirmas kartas, kai uždainavau ne tik su „Čilinam“ vaikinais, bet ir su Mariumi. Tiesiog taip jau išėjo, kad Ramūnas negalėjo dalyvauti. Dažniausiai tokiais atvejais jį pakeičia Deivydas Zvonkus, tačiau ir šis negalėjo (Ramūnas Rudokas ir Deivydas Zvonkus tuo metu dalyvavo „Auksinių kiaušinių“ renginyje Vilniuje – red. past.). Todėl nusprendėme, kad balandžio 1-osios proga prie vaikinų prisijungsiu aš. Viskas vyko ekspromtu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Renata.

Šiauliuose išdalinti „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai (73 nuotr.)
+67

Anot Renatos, dalyvauti šokių projekte ir atlikti žingsnelius ant parketo buvo daug sudėtingiau, todėl užlipus ant scenos šį kartą kojos nedrebėjo.

„Nebuvo jokios įtampos. Reikės vėliau iš šalies pažiūrėti, kaip viskas atrodė, nes dabar net negaliu vertinti, kaip pasirodžiau, ar gerai sudainavau“, – teigė aktoriaus M.Jampolskio sužadėtinė. 

Šiuo metu Vytauto Didžiojo universitete menotyrą studijuojanti R.Uzialkaitė užtikrino, kad planų prisidėti prie grupės „Čilinam“ ar pradėti muzikinę karjerą ji tikrai nepuoselėja. „Dainavimas yra ne man. Sutinku su tuo pasakymu, kad jei gali nedainuoti – tai nedainuok. Tą ir ketinu toliau daryti“, – juokėsi mergina.

Marius Jampolskis, Renata Uzialkaitė ir Stanislovas Stavickis-Stano / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.