Renginių ciklas „Ką darai, daryk gerai“ ieško atsakymų, kaip rasti mylimą darbą

Renginio akimirka/Organizatorių nuotr.
Renginio akimirka/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
A
A

Renginių ciklas „Ką darai, daryk gerai“ pasakoja istorijas apie netradicinį gyvenimą ir mylimą darbą. Apie vidinę laisvę, pokyčius, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo baisūs, bet vėliau atneša naujų potyrių ir atradimų, apie verslo ir karjeros kūrimą. Renginyje dalyvauja ir visiems gerai žinomi žmonės, ir tie, kurių veiklos visuomenei dar nėra pažintos.

Pirmadienį, vasario 11 dieną, Vilniaus miesto Rotušėje jau šeštą kartą susiburs kūrybiški žmonės. Savo istorijas pasakos Beata Tiškevič, Ignas Klėjus, Vytautas Zailskas iš „Margi Sakalai”ir „Flowers & Lovers" įkūrėja Ugnė Poderytė.

Pasak renginio iniciatorės Rasos Jusionytės žmogus per visą savo gyvenimą dirba apie devyniasdešimt tūkstančių valandų. Skaičius džiugina, jeigu darbas mylimas. Kitu atveju, nematant prasmės savo darbe, žmogus nuolatos patiria neigiamas emocijas, kurios trukdo kokybiškai gyventi, patiria stresą, kuris galiausiai išauga į nepasitikėjimo savimi jausmą.

„Iniciatyvą pradėjome prieš daugiau nei metus ir jau matome pokytį žmonėse, kurie renginyje lankosi ne pirmą kartą. Jaučiame pokytį ir savo kūrybinėje komandoje. Pradėti kalbėti apie savo išgyvenimus nebuvo lengva, dauguma esame įpratę dalintis sėkmės istorijomis, o nusivylimus pasilikti sau. Tikriausiai dėl kitokio renginio formato, atvirų ir nepagražintų istorijų ir sulaukiame palaikymo, bendruomenės, kuri buriasi apie mūsų veiklas. Norime kiekvienam žmogui perduoti žinutę – mes visi klystame, bet tik nuo mūsų priklauso, kaip nugyvensime mums duotą gyvenimą ir ko pasieksime. Tik tikėkime savimi, duokime sau šansą, leiskime klysti, nes tik taip galėsime augti!“ – sakė Rasa.

Kitą savaitę vyksiančiame renginyje Beata Tiškevič papasakos, ko dar nepasakojo apie savo darbą ir karjerą, ir kaip išmokti pasakyti „ne“, kad būtum išties laiminga. Vytautas Zailskas, dviračių verslo ir bendruomenės „Margi Sakalai” įkūrėjas atskleis kaip jam pavyko numinti nuo Vilniaus iki Maroko, o pakeliui atidaryti barą Barselonoje. Jo istorija tarsi filmo scenarijus, kurio veiksmo vieta – maža dviračių taisykla su nišinės kavos aparatu Žvėryne. 

Ugnė Poderytė, „Flowers & Lovers" salono savininkė išduos, kaip dirbdama projektų vadove sugebėjo atrasti meilę gėlėms ir įkurti sėkmingą verslą.

Tuo tarpu Ignas Klėjus, ZIP FM „Tylių naktų”laidos vedėjas, 5 kurso medicinos studentas, svajojantis apie vaikų onkohematologijos specializaciją, „BriedisTu" džemperių, pasakojančių istorijas apie Lietuvą, bendraautorius pasidalins, kaip derinti išpirmo žvilgsnio visiškai nederančias veiklas ir tiesiog daryti tai, kas patinka. Gediminas Milieška, SEB Baltijos šalių taupymo ir investavimo vadovas papasakos kaip veikia pinigai ir pasidalins asmeniniais patarimais, kaip išmokti pradėti taupyti.