Renginių režisierė Erika Purauskytė tapo mama – gimė mergaitė

Erika Purauskytė / Martyno Siruso nuotr.
Erika Purauskytė / Martyno Siruso nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2016-06-15 13:45
AA

Renginių režisierės, įmonės „Menai renginiai“ vadovės Erikos Purauskytės (35) gyvenime – džiugios permainos. Praėjusią savaitę moteris susilaukė dukrytės, praneša žurnalas „Žmonės“.

„Ačiū labai už sveikinimus. Kol kas norime šia laime džiaugtis tik savo šeimoje. Esu labai, labai laiminga“, – trumpai portalui Žmonės.lt pakomentavo mama tapusi Erika Purauskytė.

Feisbuke vėliau ji parašė: „Taip, mano gyvenime įvyko Stebuklas. Aš įsimylėjau. Jau daugiau nei savaitę gyvenu tik JA... Atsiprašau savo artimiausių draugų, draugių, kad nepranešiau iškart – mums reikėjo laiko pabūti trise, pasidžiaugti ir kiekvieną laimės akimirką išgyventi šeimoje.

Taip, prisipažįstu – aš praskydau. Nuo pirmos akimirkos JĄ pamačiusi.

Net nenorėjau kam nors kelti ragelio, tęsti pokalbio, nukreipti savo dėmesio nuo Jos. Taip, prisipažįstu – aš praskydau. Nuo pirmos akimirkos JĄ pamačiusi. Taip, dabar esu ta mama, kuri pramerkia akis sekundę iki JI nubunda. Galiu valandų valandas žiūrėti į Ją miegančią ir kartoti kokia ji graži. Taip, šiandien aš suprantu tai, ką nuolat man rašėte, sakėte „tapsi mama, suprasi“.

Net pačiai įdomu stebėti save, nes tokia stipri ir tuo pat metu tokia silpna dar nesu buvusi. Labai norime ir toliau džiaugtis tik sau, o kai ateis laikas – susitiksime, apsikabinsime, prisisveikinsime ir džiaugsimės drauge. Pilnatvė, laimė ir ramybė šiandien mūsų namuose.“

Erka Purauskytė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie E.Purauskytės nėštumą nuaidėjo kovo viduryje. Tada ji neslėpė, kad nėštumas pačiai buvo staigmena.

„Planuose vaiko tikrai nebuvo – neketinau jo turėti, nesitikėjau... Patyrėme šoką. O paskui apsipratome su ta mintimi: „Mergaitė... Bus gera susilaukti mergaitės“, – džiaugsmo neslėpė laiminga moteris.

Dar šiemet laidoje „Valanda su Rūta“ Erika kalbėjo, jog per 35 savo gyvenimo metus nė karto nepagalvojo, kad norėtų turėti vaikų. Dėl jos nenoro susilaukti palikuonių netgi iširo jos santuoka.

Erikos Purauskytės fotosesija (4 nuotr.)
Gedimino Žilinsko nuotr.
+1