Renginyje pasirodęs Danas Rapšys – stebino išvaizdos pokyčiais: pristatė naują šukuoseną

Danas Rapšys / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Danas Rapšys / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-03 13:31
AA

Vasario 29-ąją Nacionalinės sporto agentūros surengtoje pagerbimo popietėje dalyvavo šalį garsinę plaukimo bei čiuožimo atstovai. Renginyje apdovanotas ir pasaulio plaukimo vicečempionas Danas Rapšys. Pastarasis dėmesio sulaukė ne tik dėl nuoplenų, bet ir dėl pasikeitusios savo išvaizdos.

Danas Rapšys į Vilniuje vykusią Nacionalinės sporto agentūros surengtą popietę atvyko iš tiesiai po sporto treniruotės Palangoje. Jis atsiprašė, kad renginyje dalyvauja vilkintis sportinę aprangą ir paaiškino, kad teko labai skubėti.

Danas Rapšys / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Tiesa, visų žvilgsniai krypo ne į D.Rapšio dėvimą sportinį kostiumą, o pasikeitusia pastarojo išvaizdą. Jis nustebino nusidažęs plaukus šviesia spalva. Tokio jo dar nėra matę nei kiti sportininkai, nei gerbėjai. Pats sportininkas tokio savo pasikeitimo nekomentavo.

Mindaugas Špokas, Danas Rapšys / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Plaukikas buvo apdovanotas 10 505 eurų suma už šį mėnesį pasaulio plaukimo čempionate Dohoje iškovotą sidabro medalį 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje.

Premija įteikta D.Rapšio treneriams. Jo pasirengimu besirūpinantys Ina Paipelienė ir Paulius Pavilionis gavo po 2626 eurus (pusė D.Rapšio premijos sumos).