Reperė Nicki Minaj laukiasi kūdikio

Nicki Minaj/ Socialinių tinklų nuotr.
Nicki Minaj/ Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-20 18:33
AA

Kontroversiškoji amerikiečių reperė Nicki Minaj gyvena džiugiu laukimu – Nicki, kartu su sutuoktiniu Kennethu „Zoo“ Petty'u netruks sulauks šeimos pagausėjimo.

Naujieną reperė pranešė socialiniame tinkle, kuriame pasidalijo jau gerokai suapvalėjusio nėščiosios pilvo nuotraukomis. „Esu perpildyta dėkingumo ir džiaugsmo. Visiems labai dėkoju už gražius palinkėjimus“, – skelbė N.Minaj.

Tiesa, gandai apie žvaigždės nėštumą internete sklandė jau kurį laiką. Praėjusių metų rugsėjį reperė pareiškė nutrauksianti karjerą. Moteris rašė, kad nori kurti šeimą ir yra be galo dėkinga visiems jos gerbėjams, kuriuos mylės iki gyvenimo galo.

„Nusprendžiau pasitraukti ir pradėti kurti šeimą. Žinau, kad jūs esate laimingi. Visiems mano gerbėjams – prašau mane palaikyti, tikiuosi, kad tai darysite pat mano mirties. Visus jus begalo myliu“, – tuomet rašė ji.

Nicki Minaj ir Kennethas Petty/ Vida press nuotr.

Praėjus maždaug mėnesiui po tokio pareiškimo N.Minaj pasidalijo ir dar viena netikėta žinia – ji slapta ištekėjo už mylimojo Kennetho Petty'o.

N.Minaj ir K.Petty romantiškus jausmus puoselėja kiek mažiau nei dvejus metus. Dainininkės išrinktasis K.Petty – kontroversiška asmenybė. People praneša, kad vyras neseniai buvo teisiamas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų. Jis taip pat yra sėdėjęs kalėjime dėl žmogžudystės.