Reperė Nicki Minaj pribloškė gerbėjus: „Taip, aš susitikinėju su Eminemu“

Nicki Minaj ir Eminemas / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pramogų pasaulyje atsirado nauja garsenybių pora? Reperė Nicki Minaj (35) jau kurį laiką erzino gerbėjus, užsimindama, jog susitikinėja su „baltaodžiu vyruku“, tačiau ji kruopščiai slėpė jo tapatybę.

Vis dėlto akyliausi fanai sudėliojo visas Nicki dainose aprašytas užuominas į vieną dėlionę ir išsiaiškino, kad tas vyrukas – vienas garsiausių pasaulio reperių Eminemas (45).

„Tu susitikinėji su Emimenu“, – socialiniuose tinkluose parašė vienas gerbėjų. Į jo žinutę Nicki atsakė teigiamai.

Deja, šie du garsūs reperiai nėra pora. Bent jau taip tikina TMZ šaltiniai, kurie teigia, jog skandalus mėgstanti Nicki tiesiog juokavo.

Su Eminemu jie yra tik kolegos, kartu įrašę dainą „Roman's Revenge“. Ji – iš pirmojo Nicki albumo „Pink Friday“, išleisto prieš aštuonerius metus.

„Prie mano pirmojo albumo prisidėjo tiek daug garsių žmonių, – kalbėjo Nicki. – Prisimenu kiekvieną kartą, kai parašiusi naują Roman's Revenge versiją nusiųsdavau ją Eminemui. Jis man atgal atsiųsdavo dar naujesnę versiją. Tai prilygo varžyboms. Buvo linksma. Vis pagalvoju apie visus tuos didingus vyrus atlikėjus, kurie rodė man pagarbą. Jie žiūrėjo į mane rimtai.“

Skaitykite daugiau