Reperis Lil Nas X originaliai pranešė muzikinę naujieną: „Aš laukiuosi“

Lil Nas X / Socialinio tinklo nuotr.
Lil Nas X / Socialinio tinklo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-03 09:39
AA

Amerikiečių reperis Montero Lamaras Hillas (22), geriau žinomas Lil Nas X sceniniu slapyvardžiu, internete sukėlė tikrą sąmyšį, kai itin originaliai pranešė muzikinę naujieną. „Aš laukiuosi“, – prie fotografijų su nėščiojo pilvu rašė reperis.

Įsiamžinęs neįprastoje fotosesijoje ir pranešęs, jog „laukiasi“ reperis Lil Nas X pristatė būsimą savo albumą, kuris pasirodys jau rugsėjo 17 dieną. 

Nors atlikėjo įvaizdis daugumai gerbėjų priminė Beyonce, kai ši 2017-aisiais besilaukianti pozavo su gėlių karūna, pats jis „People“ teigė įkvėpimą radęs kitur. 

Galima sakyti, jog Lil Nas X unikaliai fotosesijai pastūmėjo muzikos ikona iš Hiustono Megan Thee Stallion. Atlikėjas nusprendė ryžtis idėjai besiklausydamas savo ir anksčiau minėtosios reperės bendro kūrinio „Dolla Sign Slime“.

„Galvojau, kad idėja nuostabi, todėl nieko nelaukdamas susisiekiau su savo stilistu ir paprašiau jo išpildyti gimusią fotosesijos viziją. Jis su viskuo sutiko ir viskam pritarė“, – pasakojo reperis. 

Naują albumą Lil Nas X prilygino „kūdikiui“, kurio atėjimui ilgai ruošėsi ir daug dėl to dirbo.

Žmonės.lt primena, kad Lil Nas X į šlovės Olimpą užkopė 2019 metais. Jo ir Billy Ray Cyruso daina „Old Town Road“ pasklido kaip virusas ir pelnė ne vieną apdovanojimą bei pripažinimą jaunajam Lil Nas X.

Lil Nas X – „Old Town Road ft. Billy Ray Cyrus“: