Reperis Remigijus Daškevičius-Remis išsiskyrė su šokėja Svajūne Kačenauskaite

Remigijus Daškevičius-Remis ir Svajūnė Kačenauskaitė / Eriko Ovčarenko ir asmeninio albumo nuotr.
Remigijus Daškevičius-Remis ir Svajūnė Kačenauskaitė / Eriko Ovčarenko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-03 09:01
AA

Reperis Remigijus Daškevičius-Remis ir šokėja Svajūnė Kačenauskaitė suka skirtingais keliais. Pora pranešė apie skyrybas.

Apie skyrybas portalui Delfi.lt patvirtino Svajūnė Kačenauskaitė.

Mergina portalui nurodė, kad skyrybų priežastis – išdavystė.

„Remigijus ir mano buvusi geriausia draugė visada norėjo daugiau dėmesio ir sekėjų socialiniuose tinkluose, tai tikiuosi, kad jų troškimas išsipildys“, – portalui Delfi.lt sakė S.Kačenauskaitė.

Žmonės.lt žiniomis, nauja Remio mylimoji – Kamilė, kilusi iš Biržų. Mergina socialiniame tinkle prisistato didžėja.

Svajūnė Kačenauskaitė, Remigijus Daškevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Dar neseniai reperis džiaugėsi bendra kūryba su mylimąja Svajūne. Liepos mėnesį jis pristatė dainą „Iki Aušros“, kurios vaizdo klipe filmavosi ir S.Kačenauskaitė.

Tuo metu Remis jai negailėjo padėkos žodžių ir pagyrų.

„Šį kartą daug darbų atlikti man labai smarkiai padėjo mano antra pusė Svajūnė, kurios įtaka klipui labai didelė, be jos jis nebūtų nufilmuotas. Ji ne tik pati filmavosi jame, bet ir rūpinosi klipe esančių modelių kastingu bei stiliaus klausimais. Svajūnė pakėlė šį projektą į aukštesnį lygmenį. Čia buvo mūsų pirmas drauge vykdomas projektas ir žinau, kad puikiai atlikom šį komandinį darbą“, – tąkart kalbėjo Remis.

Primename, kad pirmą kartą viešumoje reperis Remis ir šokėja Svajūnė kaip pora debiutavo per 2021-ųjų M.A.M.A apdovanojimus.

Tiesa, dar gerokai prieš renginį sklido gandai apie jųdviejų romantiškus jausmus. Grupės „Flying Saucer Gang“ narys viešai demonstravo jausmus tamsiaplaukei šokėjai dar 2020-ųjų rudenį.

Tąkart internete išplito vaizdo įrašas, kuriame įamžinta aistringai besibučiuojanti pora. Meilę Remis ir jo draugė demonstravo OG Version koncerte.

Fotogalerija:

Remigijus Daškevičius-Remis ir Svajūnė Kačenauskaitė (9 nuotr.)
+3