Reperis Sezzy ir Paula Poderytė laukia šeimos pagausėjimo: naujuose namuose vyko dviguba šventė

Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ilgąjį Joninių savaitgalį proginių drabužių kūrėja Paula Poderytė (28) ir reperis Sezeras Saylikas-Sezzy (38) sukvietė artimiausius žmones į savo naujus namus. O progų šiam susibūrimui buvo ne viena. Kaip rašo žurnalas „Žmonės“, pora svečius pakvietė į įkurtuves naujuose namuose ir į būsimo kūdikio lyties atskleidimo šventę.

„Žinia, kad laukiamės antro vaikelio, mums buvo didelė staigmena. Neplanavome, kad jis į mūsų šeimą ateis taip greitai“, – žurnalui „Žmonės“ prisipažįsta Paula Poderytė.

Melsvų dūmų kamuoliai ir konfeti pranešė, kad dvejų metų dukrą Alisą auginančiai porai gims sūnus!

Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa / Luko Balandžio nuotr.
Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa / Luko Balandžio nuotr.

„Kai laukiausi pirmos atžalos, su vyru ilgai tikėjome, kad bus berniukas. Tada nuojauta apgavo, gal todėl dabar į mūsų šeimą berniukas taip greitai ir beldžiasi. Dabar ir Alisa vis kartojo „brolis, brolis“. Smagu, kad per Kalėdas dar sykį tapsime tėvais“, – žurnalui „Žmonės“ pasakoja Paula.

Fotogalerija:

Reperis Sezzy ir Paula Poderytė surengė įkurtuves ir būsimo kūdikio lyties atskleidimo šventę (12 nuotr.)
+6

Žmonės.lt primena, kad muzikantas Sezeras Saylikas, geriau žinomas DJ Sezzy sceniniu vardu, savo mylimąją, drabužių kūrėją Paulą Poderytę vedė 2019 metų liepą Turkijoje. 2020 metų vasarį porai gimė dukra Alisa.

„Tai patys geriausi metai mano gyvenime. Atradau tiek meilės ir stiprybės savyje. Manau, kiekviena neseniai tapusi mama išgyvena šiuos potyrius“, – portalui Žmonės.lt sakė P.Poderytė, kai dukrelei suėjo vieneri.

Paula tuomet atskleidė, kad su Alisa tėvai kalba dviem kalbomis, mama – lietuviškai, o tėtis – turkiškai.

Sezzy su Paula Poderyte viešumoje pirmą kartą pasirodė 2017-aisias. P.Poderytė yra įkūrusi savo prekės ženklą „Paula Poderyte“. Siuvinėjimas, dekoravimas – jos kūrybos ženklas. Paula išgarsėjo po TV laidos „Vilnius gyvai“ – ji laimėjo stilistų kovą, kelerius metus dirbo proginių ir vestuvių suknelių mados namuose.

Paulos Poderytės ir Sezzy dukros Alisos gimtadienis (15 nuotr.)
+9

Naujausiame žurnale „Žmonės“ taip pat skaitykite:

Skaitykite daugiau