Repuojančios klaipėdietės „Golden Age“ tapo nauja „Facebook“ sensacija

„DVJ Gexx“ / Golden Age nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Golden Age“ – tai dviejų muzikalių, talentingų klaipėdiečių Gabrielės Urbonaitės ir Evelinos Meidutės duetas, Lietuvos klubiniame gyvenime visiems gerai pažįstamas video didžėjus DVJ Gexx, karšta „hip hop evolution“ programa ir mobilusis telefonas, kurio dėka vienos nakties pokštas socialiniame tinkle, tapo kūnu.

Uostamiestyje gyvenantis DVJ Gexx  pasakoja, jog mintis telefonu nufilmuoti dvi repuojančias merginas gimė labai netikėtai.

Tiesiog vieną vėlų vakarą sėdint įrašų studijoje,  kilo idėja paviešinti vaizdo įrašą  ir parodyti, jog  turint talentą muzikai, nebūtina kurti brangiausių video klipų.  DVJ Gexx  mobiliuoju telefonu nufilmavo dvi  repuojančias merginas automobilyje. Kad būtų „skaniau“ ant galinės sėdynės didžėjus pasodino juodaodį, per visą filmavimą neištarusį  nė žodžio.

Patalpinęs įrašą DVJ Gexx nuėjo miegoti, o ryte įsijungęs kompiuterį klaipėdietis nustėro – per 12 valandų filmuotą medžiagą jau buvo peržiūrėję apie 18 tūkst. žmonių.  Per dvi savaites šis skaičius išaugo iki 40 tūkstančių peržiūrų.

„Nė vieno neigiamo komentaro. Ir labai daug  idėją palaikančių žinučių. Sulaukėme net kvietimų koncertuoti.  Taip ir gimė mintis, kad reikėtų sukurti naują muzikinį projektą, nes yra žmonių, su malonumu prisimenančių hiphopą“, – pasakoja Gexx.

Anot jo, projekto pavadinimas „Golden Age“ – tai auksinis hiphopo amžius, apimantis 1992 – 2010 metų laikotarpį,  ir pačius garsiausius pasaulinių hiphopo grupių bei atlikėjų kūrinius.  Šiuo metu suburtas projektas yra paruošęs 22 dainų muzikinę programą, kurioje – labiausiai žinomi reperių 50 Cent , Snoop Dogg,  grupės „The Black Eyed Peas“ ir kitų mega žvaigždžių  koveriai. Dainų aranžuočių miksą parengė pats DVJ Gexx.  

„Varomoji programos jėga – old school'o ir new school'o hiphopo hitai. Norime visiems priminti, kad hiphopo kultūra nebūtinai turi būti siejama su narkotikais, gaujų karais ir muštynėmis, tai – ir nuotaikinga, lengva, pozityvi, seksuali muzika“, – teigia projekto idėjos autorius.

Klaipėdietis įsitikinęs, kad „Golden Age“ programa privers judėti ne tik tuos, kurie augo kartu su  „The Fugees“ ir Eminemu, bet sulauks ir naujos kartos dėmesio. Koncertinė programa pakankamai plati – pasaulinio garso koverius nauja grupė pristatys kartu su  DVJ Gexx setais, o  gerbėjų gretas gausins netikėtais pasirodymais socialiniuose tinkluose.

Neseniai „Golden Age“  į savo paskyrą įkėlė ir antrąjį telefonu nufilmuotą pasirodymą – šį kartą merginų hiphopas skambėjo mėgaujantis sušiais nuo apnuoginto jaunuolio kūno.

Antrasis bandymas taip pat neliko nepastebėtas – „Golden Age“  šį mėnesį Lietuvos didmiesčių naktiniuose klubuose  pristatys pirmąją savo programą.

Give it 2 me #sushinight by Golden Age

Posted by Golden Age on Sunday, January 31, 2016

Golden Age- "Let Me Blow Ya Mind"

Posted by Golden Age on Monday, December 14, 2015
Skaitykite daugiau