Retai viešumoje matoma Ieva Mackevičienė mados ir muzikos šventėje žengė gatvės podiumu

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-02 19:25
AA

Pastaruoju metu retai viešumoje besirodanti Ieva Mackevičienė pirmadienio vakarą tapo spalvingo renginio dalimi. Vilniuje duris atvėrusios firminės „Coca-Cola“ atidarymo renginyje Ievą buvo galima išvysti žygiuojančią gatvės podiumu, ji pristatė žaismingus dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtus drabužius.

„Niekuomet nebuvau modeliu, tačiau kartais tenka sudalyvauti įvairiuose pristatymuose. Esu didelė Agnės kūrybos gerbėja, nors iki šiol dar nei karto nebuvau apsivilkusi jokios jos kurto rūbo. Šis kartas – pirmas, todėl smagu, kad galime bendradarbiauti“, – Žmonės.lt sakė I.Mackevičienė.

Jau kuris laikas viešuose renginiuose ir žvaigždžių pamėgtuose vakarėliuose ji – reta viešnia. Panašios pozicijos laikosi ir jos vyras Rolandas Mackevičius. Esą gimus sūnui Motiejui Mackevičiai ėmė vengti viešumos ir renkasi tik tuos renginius, į kuriuos jiems patiems eiti smagu.

Tomas Butautas ir Ieva Mackevičienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Pati juokiuosi, bet nieko nepasiilgstu iš to praeito gyvenimo. Dabar savo laisvalaikį stengiuosi išnaudoti turiningiau ir daugiau laiko praleisti su šeima, drauge ką nors nuveikti“, – kalbėjo I.Mackevičienė.

Prieš dvejus metus sūnaus susilaukusi Ieva sako, kad vaikas pakeitė jos požiūrį į daugelį dalykų. Tarp jų – ne tik nesibaigiančias pramogas, bet ir mitybą, gyvenimo būdą.

„Gimus vaikui atsisakiau visokių limonadų, saldžių, energinių gėrimų. Nors stengiamės į viską žiūrėti protingai: Motiejui duodame paragauti ir kokakolos, ir ikrų ar austrių – ko jis tik nėra bandęs! Nors mūsų vaikas – daržovių ir vaisių maniakas, jam tai skaniausia“, – linksmai pasakojo ji.

Pasak Ievos, svarbiausia – neperlenkti lazdos.

Tomas Butautas ir Ieva Mackevičienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Coca-Colos“ įkvėptus A.Kuzmickaitės drabužius pirmadienį pristatė ir daugiau garsių moterų.

Originalų pristatymą režisavo mados renginių koordinatorė Renata Mikailionytė, o podiumu žengė ir stilistė Gabija Varnaitė.

„Man, kaip kūrėjai, labai svarbu savo darbu pasidalinti su kuo daugiau žmonių, todėl labai džiaugiuosi sprendimu kolekcijos pristatymą padaryti nemokamą ir į šį renginį pakviesti visus mados gurmanus. Naujais kolekcijos deriniais parodysiu, kad mano kurtus drabužius galima lengvai derinti su kasdiene apranga ir stilingais aksesuarais“, – sakė A.Kuzmickaitė.

Tomas Butautas ir Ieva Mackevičienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Tomas Butautas ir Ieva Mackevičienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kartu su modeliais scenoje pasirodė ir televizijos projekte „Lietuvos talentai“ išgarsėjusi šokėjų grupė „Fem.Me“.

Muzikinį numerį paruošė Simona Bandita. Ji džiaugėsi, kad po pasaulį keliaujantis projektas pagaliau aplanko ir Lietuvą. „Man labai patinka gatvės fest'o formatas – juk tokiuose renginiuose niekada netrūksta energijos, spalvingų ir įkvepiančių žmonių“, – kalbėjo ji.

„Coca-Cola“ parduotuvės atidarymas Vilniuje (84 nuotr.)
+78
Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo svečiai (41 nuotr.)
+35
Agnė Kuzmickaitė pristatė žaismingos kasdienybės įkvėptą drabužių kolekciją (84 nuotr.)
+78