„REVÙ CLINIC“ – estetikos technologijos iš ateities

Gydytoja Vilma Viliušienė atlieka EMSCULPT procedūrą/Asmeninio archyvo nuotr.
Gydytoja Vilma Viliušienė atlieka EMSCULPT procedūrą/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-01-30 13:37
AA

Ryškesnis pilvo presas, dailesnė figūra ar stangresni sėdmenys be valios pastangų, be kūno alinimo sudėtingais ir sunkiais pratimais? Naujausios kūno skulptūravimo technologijos – jau Lietuvoje.

Grožio medicinos industrijoje turime daugybę kūno formavimo technologijų, kurios degina riebalus, tačiau yra tik vienas prietaisas, galintis vienu metu deginti riebalus ir auginti raumenis, – tai EMSCULPT. „BTL Industries“ pristatytas naujas revoliucinis požiūris į neinvazinį kūno formavimą suteikia galimybę greitai ir efektyviai, be skausmo, adatų, alinančių dietų ir treniruočių sukurti skulptūriškas kūno formas.

Gydytoja Vilma Viliušienė/Asmeninio archyvo nuotr.

Integralios estetikos klinikos REVÙ CLINIC įkūrėja ir vadovė gydytoja Vilma Viliūšienė džiaugiasi galėdama pasiūlyti savo klientams neinvazines EMSCULPT procedūras: „Tai tikras technologinis proveržis, suteikiantis galimybę pasiūlyti sprendimus, kurie iki šiol neegzistavo. Mūsų klinika yra pirmoji ir vienintelė, turinti šį prietaisą Lietuvoje.“

REVÙ CLINIC klientams siūlo platų spektrą procedūrų, bet atliekamos EMSCULPT aparatu užima ypatingą vietą. Laimėjęs daugybę prizų, pasauliniame portale „RealSelf“ sulaukęs net 90 procentų teigiamų atsiliepimų, patvirtintas FDA ir CE sertifikatais kaip medicinos prietaisas, EMSCULPT taiko HIFEM® – aukšto dažnio fokusuoto elektromagnetinio lauko technologiją. Prietaisas sukuria unikalaus ilgio elektromagnetines bangas, jos, perėjusios per odą ir kitus audinius, priverčia mūsų raumenis susitraukti 20 000–40 000 kartų per 20–30 minučių procedūrą. Prietaisas turi du aplikatorius, todėl vienos procedūros metu galima pasiekti ir dvigubai daugiau susitraukimų, sako klinikos įkūrėja Vilma Viliūšienė. Šie „supramaksimaliais“ vadinami raumenų susitraukimai nepasiekiami sportuojant ar mankštinantis – jie sukelia greitas metabolines reakcijas riebalų ląstelėse. Taigi EMSCULPT procedūra stiprina ir augina raumenis, mažindama riebalinio audinio sluoksnį, bet visiškai neveikdama aplinkinių audinių.

REVU CLINIC EMSCULPT įrenginys/Asmeninio archyvo nuotr.

„Šiuo metu REVÙ klinikoje atliekame pilvo, sėdmenų, blauzdų ir žastų EMSCULPT procedūras. Standartinį gydymo kursą sudaro keturios procedūros, atliekamos kas 2–3 dienas. Jos visiškai neskausmingos, lengvai toleruojamos, nėra gijimo laikotarpio. Tiesiog aplikatoriai, kuriantys specialias elektromagnetines bangas, dedami ant gydomos zonos ir pritvirtinami diržais, procedūros metu klientas jaučia intensyvius raumenų susitraukimus. Po šių procedūrų jausitės kaip po intensyvios treniruotės“, – komentuoja Vilma Viliūšienė.

REVU CLINIC dermatologijos kabinetas/Asmeninio archyvo nuotr.

Beje, EMSCULPT puikiai tinka po tokių chirurginių procedūrų kaip riebalų nusiurbimas ar plastinė pilvo operacija – papildo ir užbaigia skulptūrišką kūno formavimą. Po jos raumenys tampa stipresni ir didesni. Vilma Viliūšienė įsitikinusi, kad tai svarbus posūkis ateities kūno formavimo galimybių link. Magnetinio rezonanso, ultragarso, histologiniai tyrimai įrodė EMSCULPT efektyvumą ir saugumą, tai patvirtino 15 išsamių mokslinių studijų, kurios įrodė: riebalinis audinys sumažėjo vidutiniškai 19 procentų, raumenų masė padidėjo 16 procentų, apimtys sumažėjo 4,4 centimetro gydytoje vietoje. Pastarosios studijos rodo, kad net praėjus metams po gydymo rezultatai išliko stabilūs. Tai įtikino gydytoją Vilmą Viliūšienę ir jos klientus, kaip ir daugybę pasaulio garsenybių, tokių kaip Drew Barrymore, Kim Kardashian ir „Victoria’s Secret“ modeliai, pasirinkti šią neinvazinę procedūrą.

REVU CLINIC laukiamasis/Asmeninio archyvo nuotr.

Kokios kūno formavimo procedūros laukia artimiausioje ateityje? Žmonės sieks tobulų kūno formų, kurias padės suteikti greitos, efektyvios ir greičiausiai neinvazinės procedūros, mano REVÙ CLINIC vadovė Vilma Viliūšienė.

Gydytoja priduria, kad geriausių rezultatų galima pasiekti procedūras derinant su sveika mityba ir adekvačiu fiziniu krūviu. EMSCULPT nėra skirtas nutukimui gydyti ir neatstoja sveiko sportavimo.

Net 95 procentai EMSCULPT klientų lieka patenkinti gydymu, aparatas yra laimėjęs daugybę prizų, tarp jų – „Most Worth It“ klientų atsiliepimų platformoje „RealSelf“, „Anti-aging“ žurnale „Harper’s Bazaar“ ir kitų.

Na, kas gi iš mūsų nesistebėjo stebuklingu daugelio užsienio žvaigždžių kūnų virsmu ir žaibiškomis transformacijomis po gimdymo ar ruošiantis fotosesijoms su bikiniu. Dabar tai įmanoma ir Lietuvoje – REVÙ klinikoje su EMSCULPT.

REVU CLINIC EMSCULPT/Asmeninio archyvo nuotr.