Režisierius Jamesas Cameronas įsitikinęs – naujasis „Įsikūnijimas“ pagerins visų laikų rekordą

Jamesas Cameronas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prireikė viso dešimtmečio tarpusavyje susijusių filmų bei pakartotinio leidimo, tačiau fantastinis veiksmo filmas „Keršytojai. Pabaiga“ („Avengers: Endgame“) sugebėjo nuversti režisieriaus Jameso Camerono „Įsikūnijimą“ („Avatar“) ir tapti visų laikų daugiausia uždirbusiu filmu.

Tačiau ši pergalė tęsis neilgai, nes Jamesas Cameronas prognozuoja, kad naujasis „Įsikūnijimo“ franšizės filmas pagerins garbingą „Marvel“ kino visatos pasiekimą ir atsikovos dešimtmetį saugotą rekordą.

„Aš manau, kad tai neabejotinai įvyks“, – sakė J. Cameronas praėjusią savaitę švęsdamas 10 metų „Įsikūnijimo“ jubiliejų. „Bet leiskime „Keršytojams“ pasidžiaugti savo pasiekimu ir švęskime faktą, kad žmonės eina į kino teatrus.“

Originalus „Įsikūnijimas“, kuris pasirodė kinuose 2009 metais, visame pasaulyje uždirbo 2,48 milijardus eurų, tuo tarpu „Keršytojai. Pabaiga“ – 2,49 milijardus eurų. Anot J. Camerono, šis skirtumas yra per mažas, kad kino studijos pergalę galima būtų vadinti tikru triumfu.

Jamesas Cameronas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Aš nenoriu skambėti kandžiai, po to kai pasirinkau teisingiausią kelią juos pasveikindamas“, – aiškino režisierius. „Tačiau jie įveikė mus vos ketvirtadaliu procento. Paskaičiavau šįryt važiuodamas į darbą. Manau, visi buhalteriai tai vadina apvalinimo paklaida.“

Vis dėlto praėjusį rugsėjį J. Cameronas kalbėjo apie tai, kaip naujasis „Keršytojai. Pabaiga“ rekordas suteikė jam vilties, nes tai buvo „akivaizdus įrodymas, kad žmonės vis dar eina į kino teatrus“.

Originalus „Įsikūnijimo“ tęsinių išleidimo grafikas buvo nukeltas į 2021 metų pabaigą, kai kino studija „Disney“ atskleidė, kad „Įsikūnijimas“ ir „Žvaigždžių karai“ pasirodys kinuose pakaitomis. Antrasis „Įsikūnijimas“ ankščiau buvo numatytas pasirodyti kinuose šių metų gruodį.

Tuo tarpu „Marvel“ kino visata nesnaudė ir pradedėjo ketvirtąjį etapą su filmu „Juodoji našlė“, kuriame pagrindinį Natašos Romanovos vaidmenį atlieka aktorė Scarlett Johansson.

„Juodoji našlė“ – pirmasis „Marvel“ filmas, kurį parašė ir režisavo vien tik moterys.

Skaitykite daugiau