Režisierius Jamesas Cameronas patvirtino, kad kitais metais pradės filmuoti iš karto tris „Įsikūnijimo“ tęsinius

Filmas „Įsikūnijimas“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Filmas „Įsikūnijimas“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-02 08:32
AA

Režisierius Jamesas Cameronas pranešė, kad bus kuriami dar trys „Įsikūnijimo“ (org. „Avatar“) tęsiniai, o pirmieji filmavimo darbai prasidės kitąmet.

Režisierius Jamesas Cameronas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Kurdamas tęsinį supratau, kad „Įsikūnijimo“ pasaulis, istorija ir personažai tampa kur kas ryškesni nei aš tikėjausi, ir supratau, kad dviejų filmų neužteks pavaizduoti ekrane viską, ką norėčiau“, – sakė režisierius.

Vienam pačiam greitai sukurti scenarijų dar trims filmams yra kiek per sunki užduotis, taigi į pagalbą 58-erių „Titaniko“ (org. „Titanic“) režisierius pasitelkė dar keturis scenarijaus autorius: Joshą Friedmaną, Shane'ą Salerno, Ricką Jaffą ir Amandą Silver.

Jamesas Cameronas žada visus tris tęsinius kurti tuo pačiu metu, o kino ekranuose pirmasis tęsinys pasirodys 2016-aisiais.

Kino kompanijos „20th Century Fox“ vadovas Jimas Gianopoulos teigė, kad „Įsikūnijimo“ tęsiniai šiuo metu yra pats svarbiausias kompanijos projektas.

Anksčiau Jamesas Cameronas yra užsiminęs, kad iki karjeros pabaigos nebeplanuoja kurti jokių kitų filmų, tik „Įsikūnijimo“ tęsinius.

2009-aisiais pasirodžiusi pirmoji „Įsikūnijimo“ dalis pelnė tris „Oskaro“ statulėles ir dar šešiose kategorijose buvo nominuotas šiam apdovanojimui.