Ričardas Berankis prieš Daviso taurės turnyrą įsiamžino su Monika Šalčiūte

Ričardas Berankis ir Monika Šalčiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Ričardas Berankis ir Monika Šalčiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-18 09:41
AA

Penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje prasideda Daviso taurės turnyro mačai, kuriuose susitinka Lietuvos ir Ukrainos rinktinės. Tris dienas truksiantis renginys sudomino minią smalsuolių, tarp jų – ir Moniką Šalčiūtę. Turnyro išvakarėse jai net pavyko įsiamžinti su Lietuvos rinktinės lyderiu Ričardu Berankiu.

„Eisim palaikyti Ričarduko Berankio „Siemens'e“?“ – pasidalijusi fotografija, kurioje įsiamžino su Lietuvos teniso žvaigžde, „Facebook“ tinkle turnyro išvakarėse rašė M.Šalčiūtė. 

Nuotrauka netruko sulaukti dėmesio: gerbėjai it vienas tvirtino, kad Monika ir R.Berankis drauge atrodo šauniai ir mielai, vienas kitam tinka. 

Antai gerbėja Edita netgi ėmė juodu poruoti – paragino Moniką nedvejoti ir čiupti Ričardą į porą. Pati M.Šalčiūtė į tokį komentarą sureagavo juokaudama: „Bet aš nenoriu būti Berankienė...“

Žmonės.lt primena, kad Daviso taurėje pirmąjį susitikimą pradės Ričardas Berankis. Lietuvos rinktinės lyderis penktadienį susitinka su  Vladislavu Manafovu 

Antrame penktadienio mače žais antrasis pagal pajėgumą rinktinėje Laurynas Grigelis ir Ukrainos rinktinės lyderis  Ilja Marčenka.

Ričardas Berankis / Sauliaus Čirbos nuotr.