Riebiai nusikeikusi Livija Gradauskienė iš kojų išvertė visą filmo komandą

Livija Gradauskienė / Filmo kūrėjų nuotr.
Livija Gradauskienė / Filmo kūrėjų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-08 11:28
AA

Radijo stoties „Radiocentras“ rytinės laidos „Geras rytas“ vedėja Livija Gradauskienė išpildė ilgametę svajonę – nusifilmavo kine. Komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ jai atiteko vienos iš Audriaus Bružo, Kirilo Glušajevo, Manto Vaitiekūno ir Leonardo Pobedonoscevo personažų klasiokių vaidmuo. Žodžio kišenėje neieškanti L. Gradauskienė prieš improvizacijos grandus nepabūgo. Anaiptol – filmo scenoje su A. Bružu pribloškė ne tik aktorių, bet ir režisierių Kęstutį Gudavičių netikėtai išslydusiu necenzūriniu žodeliu. Šis taip prajuokino filmavimo komandą, kad liko ir galutiniame komedijos montaže.

„Filmuotis su berniukais buvo vienas malonumas! Prisiminsiu tai kaip geriausią vienos dienos nuotykį savo gyvenime... arba bent jau šiais metais“, – išjungus kameras juokėsi L. Gradauskienė. Komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ jai teko suvaidinti A. Bružo personažo mokyklos laikų draugę – jų susitikimas abiem atgaivina dviprasmiškus prisiminimus. L. Gradauskienė tikino taip susidraugavusi su filme vaidinančiais aktoriais, kad kartu su radijo eterio partnere Vaida Zakarkiene nusprendė juos pasikviesti į laidą – jau nuo kitos savaitės „Radiocentro“ ryto laidoje „Geras rytas“ Livija ir Vaida bus „su berniukais“. Būtent taip vadinsis naujoji laidos rubrika, kurioje bus linksmai aptariamos amžinos vyrų ir moterų santykių problemos bei peripetijos.

Apie tai, kad vyrai – iš Marso, o moterys – iš Veneros, nuotaikingai pasakojama ir komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ Kultiniu jau tapusio filmo „Tarp mūsų, berniukų...“ tęsinyje – ne tik charizmatiškų komikų ketveriukė ir iš koto verčiančios jų įžvalgos apie moteris, bet ir daug naujų detalių, padėsiančių geriau pažinti personažus. Kiekvienas filmo veikėjas leis vyrams pažvelgti į save iš šalies ir pasijuokti iš daugybės pažįstamų savybių, o moterys gaus puikią progą geriau suprasti, kuo užsiima vyrai, kai jų nestebi silpnoji lytis.

„Livija ir Vaida su berniukais“ šiokiadienių rytais „Radiocentro“ eteryje, o filmas „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ kinuose nuo gruodžio 29 d.