Rihanna – apie santuoką, galimą šeimos padidėjimą ir planus dėl grožio operacijų

Rihanna / Vida Press, Getty nuotraukos
Rihanna / Vida Press, Getty nuotraukos
Šaltinis: Žmonės
2024-05-10 19:50
AA

Rihanna (36) drąsiai apsinuogina mados fotografams, savo mados ženklų reklamai ir net eidama į gatvę. Ketina pasigražinti krūtis. Pakeitė plaukų spalvą. Nešioja sūnaus sauskelnes prabangioje rankinėje. Ir svarsto apie naują nėštumą.

Neseniai ji sulaukė priekaištų dėl derinio, akivaizdžiai įkvėpto begėdės Kanye Westo gyvenimo draugės Biancos Censori. Tik, kitaip nei originalas, dainininkė pasirinko tankias „Balenciaga“ kelnes-batus ir pridengė rizikingas vietas marškiniais. O ant pilvo surišta „Dries Van Noten“ palaidinė ir paskatino prielaidas apie laukimąsi.

Kaip ir fotosesija žurnalui „Interview“ – dauguma Nadios Lee Cohen kadrų pridengia pilvą drabužiais ir tik koketiškai atveria krūtinę.

Senų pažįstamų pokalbis taip ir vadinasi – „Pasirengusi prisipažinti“. Retai tokia šneki Rihanna pasakoja apie vaikų auklėjimą, galimą šeimos padidėjimą, planus dėl grožio operacijų ir santykius su A$AP Rocky (35). Neįtikėtina, bet jie pažįstami daugiau nei dešimt metų – nuo Rihannos „Diamond“ turo ir A$AP Rocky vaizdo klipo „Fashion Killa“.

Per tą laiką reperis spėjo padraugauti su Chanel Iman ir Kendall Jenner, Rihanna – su arabų milijardieriumi Abdulu Jameelu, o 2019-ųjų gruodį kartu pasirodė per Britų mados apdovanojimus.