Rihanna – daugiausiai uždirbanti muzikantė pasaulyje

Rihanna
Rihanna
Šaltinis: Žmonės
2019-06-07 08:00
AA

Garsioji JAV dainininkė Rihanna – oficialiai yra daugiausiai uždirbanti moteris muzikantė pasaulyje. Tačiau Rihanna ne tik dainuoja – jos įkurtas grožio produktų ženklas FENTY – vienas perspektyviausių pasaulyje. Garsenybė neseniai tapo ir viena iš prabangos prekių tinklo LVMH dizainerių.

„Forbes“ žurnale sudarytame turtingiausių moterų sąraše Rihanna šįmet užima pirmą vietą, jos turtas šiuo metu siekia 600 milijonus dolerių. Šalia Rihannos sąraše puikuojasi kitos daugiausiai uždirbančios muzikos, mados industrijos atstovės, verslininkės. „Forbes“ paskelbė, kad didžiausia Rihannos turto dalis atsirado būtent pradėjus dirbti su LVMH. Leidinyje skelbiama, kad Rihannai vos pradėjus bendradarbiauti su LVMH, jos turtas per 15 mėnesių išaugo net 570 milijonais dolerių.

Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.

LVMH – tai prancūzų valdoma bendrovė, kuriai priklauso apie 60 dukterinių įmonių, valdančių prestižinius prekės ženklus. Šios dukterinės bendrovės žymiu mastu valdomos savarankiškai. Grupė įsteigta susijungus Moët et Chandon šampano ir Hennessy konjako gamintojams. 1987 m. vėliau ši grupė susiliejo su Louis Vuitton mados namais ir tapo LVMH – prabangos prekių milžine. Grupės veikla susideda iš penkių skirtingų padalinių: vynai ir stiprieji gėrimai, mada bei odos gaminiai, kvepalai ir kosmetikos priemonės, laikrodžiai bei papuošalai ir rinktinė mažmeninė prekyba. LVMH grupės misija – atstovauti žymiausiems prekiniams ženklams Art de Vivre visame pasaulyje. LVMH prabangos prekių grupei priklauso tokios mados milžinės, kaip Givenchy ir Dior.

„Kurti liniją kartu su LVMH yra nepaprastas momentas. Ponas Arnaultas suteikė man unikalią galimybę sukurti mados namus prabangos prekių sektoriuje. Aš negalėčiau rasti geresnio partnerio tiek kūrybiškumo, tiek verslumo prasme. Labai laukiu tos akimirkos, kai pasaulis pamatys, ką mes kartu sukūrėme“ , – sakė Rihanna.
„Visi žino Rihanna kaip nuostabią dainininkę. Tačiau aš matau ją kaip nuostabią lyderę“, – sakė LVMH vadovas Bernardas Arnaultas.