Rihanna išnuomoja savo prabangią vilą Los Andžele: įvardijo mėnesio kainą

Dainininkė Rihanna išnuomoja savo namus Los Andžele/ Vida Press nuotr.
Dainininkė Rihanna išnuomoja savo namus Los Andžele/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-16 17:12
AA

Dainininkė Rihanna išnuomoja savo prabangius namus saulėtoje Kalifornijoje. Garsi moteris prisipažįsta jau kurį laiką gyvenanti Londone.

Žvaigždžių pamėgtame rajone esantys atlikėjos Rihannos namai šiuo metu nuomojami už 35 tūkst. JAV dolerių per mėnesį. Sprendimą nuomoti savo vilą Rihanna priėmė po to, kai jai praėjusiais metais pastarosios nepavyko parduoti už 7,5 mln. JAV dolerių.

Dainininkės Rihannos namai Los Andžele/ Vida Press nuotr.
Dainininkės Rihannos namai Los Andžele/ Vida Press nuotr.

Primename, jog atlikėja vilą įsigijo 2017 metais. Tuomet Rihanna už ją paklojo 6,8 mln. JAV dolerių. Nuosavybė (pagrindinis namas ir šalia jo esantis svečių) išties įspūdinga – 6 miegamieji ir 8 vonios kambariai bei erdvi svetainė. Žinoma, prabangą mėgstanti Rihanna kartu su namu naujiems jo šeimininkams patiki ir didžiulį baseiną, kino salę biliardo kambarį, didžiulę terasą bei visus kitus patogumus. 

Rihanna – oficialiai yra daugiausiai uždirbanti moteris muzikantė pasaulyje. Tačiau ji ne tik dainuoja – atlikėjos įkurtas grožio produktų ženklas FENTY – vienas perspektyviausių grožio industrijoje, o neseniai garsenybė tapo ir viena iš prabangos prekių tinklo LVMH dizainerių.

„Forbes“ žurnale sudarytame turtingiausių moterų sąraše Rihanna šįmet užima pirmą vietą, jos turtas siekia 600 milijonus dolerių. Šalia Rihannos sąraše puikuojasi kitos daugiausiai uždirbančios muzikos, mados industrijos atstovės, verslininkės. „Forbes“ teigimu, didžiausia Rihannos turto dalis atsirado būtent pradėjus dirbti su LVMH. Leidinyje skelbiama, kad Rihannai vos pradėjus bendradarbiauti su LVMH, jos turtas per 15 mėnesių išaugo net 570 milijonais dolerių.
Rihanna išnuomoja savo vilą Los Andžele (8 nuotr.)
+2