Rihanna patvirtino turinti naują mylimąjį: „Man reikia puoselėti santykius“

Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-06-12 09:32
AA

Garsioji JAV dainininkė Rihanna (31) – oficialiai yra daugiausiai uždirbanti moteris muzikantė pasaulyje. Tačiau Rihanna ne tik dainuoja – jos įkurtas grožio produktų ženklas FENTY – vienas perspektyviausių pasaulyje. Garsenybė neseniai tapo ir viena iš prabangos prekių tinklo LVMH dizainerių. Be viso to, ji randa laiko ir širdies reikalams.

Naujausiame interviu patvirtino šiuo metu esanti įsimylėjusi ir besistengianti puoselėti jausmus.

„Įžengiau į naujus santykius ir man tai labai svarbu. Lygiai taip pat, kaip ir savo verslą, santykius turi puoselėti, – kalbėjo Rihanna. – Dvi arba tris dienas per savaitę atsijungiu nuo visų savo reikalų ir kalendoriuje pažymiu A raidę. Tai reiškia asmeninį mano laiką sau ir yra visiškai naujas dalykas mano gyvenime.“

Santykiai, pasak Rihannos, atsirado supratus, kad ji privalo skirti daugiau laiko sau.

„Tik pastaruosius keletą metų ėmiau rūpintis savo asmeniniu gyvenimu. Pagaliau suvokiau, kad būtent nuo jo priklauso mano vidinė būsena,“ – atviravo Rihanna.

Paklausta, su kuo ji susitikinėja, moteris tik nusijuokė: „Pasigooglink“.

Visgi dainininkė neslepia, kad šeima jai itin svarbi. „Noriu tapti mama, kaip niekada anksčiau gyvenime. Aš myliu vaikus,“ – kalbėjo ji.

Naujienų portalai praneša, kad Rihanna susitikinėja su Saudo Arabijos milijardieriumi, verslininku Hasaanu Jameeliu. Gandai apie tai, kad pora laiką leidžia kartu pasklido dar 2017-aisiais, tačiau tik dabar moteris patvirtino, kad yra įsimylėjusi.