Rihanna persikėlė į Londoną: mieste gyvena jau metus

Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-05-24 19:08
AA

Garsioji iš Barbadoso kilusi dainininkė Rihanna (31) neseniai gerbėjus nustebino netikėta žinia. Pasirodo, įžymybė iš Los Andželo persikėlė į Londoną ir šiame mieste gyvena jau metus.

Kalbėdama su „The New York Times“ dainininkė prasitarė, kad šiuo metu ji „stengiasi išlikti šiek tiek nematoma“. Ji taip pat prisipažino, kad džiaugiasi laisve nuo žinomumo, kurią šis miestas jai suteikia. „Man patinka išeiti pasivaikščioti savo rajone. Kai aš išeinu iš namų stengiuosi atrodyti nepastebima“, – pasakojo ji. 
Rihanna / Vida press nuotr.

Sužinoję apie naująją žvaigždės gyvenamąją vietą britai tiesiog pašėlo. Rihanna neseniai socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti anglų parduotuvių tinklo „Sainsbury“ maišelis. Dainininkės gerbėjus ištiko šokas, kai jie pamatė, kad garsenybė, kurios turtas vertas apie 260 milijonų dolerių apsipirkinėja jiems įprastame prekybos centre.

Gerbėjai taip pat negalėjo patikėti, kad Rihanna taip paprastai vaikštinėja Londono gatvėmis. „Tikroji Anglijos karalienė“, – socialiniuose tinkluose skelbė įžymybės klausytojai.