Rihanna – pirmoji juodaodė pasirašiusi sutartį su didžiausia pasaulyje prabangos prekių grupe LVMH

Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-05-11 10:12
AA

Rihanna – pirmoji juodaodė moteris pasirašiusi sutartį su didžiausia pasaulyje prabangos prekių grupe LVMH. Nors ši žinia viešoje erdvėje pasklido dar sausį – penktadienį dainininkė ir prekės ženklo „Fenty“ įkūrėja oficialiai pasirašė sutartį su LVMH.

LVMH – tai prancūzų valdoma bendrovė, kuriai priklauso apie 60 dukterinių įmonių, valdančių prestižinius prekės ženklus. Šios dukterinės bendrovės žymiu mastu valdomos savarankiškai. Ši grupė įsteigta susijungus Moët et Chandon šampano ir Hennessy konjako gamintojams. 1987 m. vėliau ši grupė susiliejo su Louis Vuitton mados namais ir tapo LVMH – prabangos prekių milžine. Grupės veikla susideda iš penkių skirtingų padalinių: vynai ir stiprieji gėrimai, mada bei odos gaminiai, kvepalai ir kosmetikos priemonės, laikrodžiai bei papuošalai ir rinktinė mažmeninė prekyba. LVMH grupės misija – atstovauti žymiausiems prekiniams ženklams „Art de Vivre“ visame pasaulyje. LVMH prabangos prekių grupei priklauso tokios mados milžinės, kaip Givenchy ir Dior.


„Kurti liniją kartu su LVMH yra nepaprastas momentas. Ponas Arnaultas suteikė man unikalią galimybę sukurti mados namus prabangos prekių sektoriuje. Aš negalėčiau rasti geresnio partnerio tiek kūrybiškumo, tiek verslumo prasme. Labai laukiu tos akimirkos, kai pasaulis pamatys, ką mes kartu sukūrėme“ , – sakė Rihanna. 

„Visi žino Rihanna kaip nuostabią dainininkę. Tačiau aš matau ją kaip nuostabią lyderę“, – sakė LVMH vadovas Bernardas Arnaultas.