Rihannos autobiografinės knygos kainuos nuo 160 iki 5000 eurų

Rihanna
Rihanna
Šaltinis: „Žmonės“
2019-12-01 12:09
AA

Ji jauna, talentinga, išvaizdi, valdo klestinčią verslo imperiją ir treti metai nesiskiria su Saudo Arabijos verslininku Hassanu Jameeliu (31). Galima net nesilažinti, kad neįprasta Rihannos (31) autobiografija irgi bus iššluota.

Knygos (jei tiksliau, garsių fotografų darytų nuotraukų albumo) rinkodara sudėtinga – trys skirtingi riboti leidimai: „Rihanna: Fenty x Phaidon“, „Rihanna: Luxury Supreme“ ir „Rihanna: Ultra Luxury Supreme“. Pirmieji du kainuoja atitinkamai apie 160 ir 5000 eurų. Prie kiekvieno pridedami skirtingi aksesuarai – stovai, skirti bemaž 7 kilogramus sveriančiai knygutei laikyti.

Prabangiausias, brangiausias ir rečiausias – „Rihanna: Ultra Luxury Supreme“, jo išleista viso labo 10 vienetų – parduotas dar iki oficialaus autobiografijos pristatymo Niujorko Guggenheimo muziejuje. Reperė Cardi B už 500 puslapių nuotraukų albumą su kolegės autografu sumokėjo per 100 tūkstančių eurų. Leidinys buvo išstatytas penktojo Rihannos rengiamo Deimantinio pokylio labdaros aukcione, kuriame surinktos lėšos skiriamos mergaičių švietimo programoms visame pasaulyje ir humanitarinėms iniciatyvoms dainininkės gimtajame Barbadose remti. Į kainą įėjo beveik toną sveriantis marmuro pjedestalas.

Nenuvilti ir gerbėjai, neįstengiantys prisidėti prie gerų iniciatyvų tokiais dideliais mostais: patį pigiausią albumą, kuriame įamžintas dainininkės, dizainerės ir verslininkės gyvenimas, vis dar galima įsigyti. Proga pasirausti instagrame nematytuose geros kokybės vaizdeliuose, galbūt – suprasti, kaipgi tampama sėkmingomis moterimis, ir sutrumpinti laiką laukiant devintojo dainininkės albumo, kuris lyg ir turėtų būti išleistas dar šiemet. Apie jį daug kalbama, bet nieko konkretaus ir net data – menama: instagrame Rihanna neužsimena nei apie darbą studijoje, nei apie mylimąjį.

Nors per knygos pristatymą Guggenheimo muziejuje sakė, kad viena nuotrauka verta tūkstančio žodžių, bendrų su mylimuoju fotografijų reta, o ir apie meilės reikalus šneka labai atsargiai. Tik naujajame amerikiečių „Vogue“ patvirtino, kad santykiai klostosi puikiai, ji laiminga, svajoja apie motinystę. O interviu „YouTube“ šou „Go Ask Anna“ prisipažino, kad kurti vestuvinę svajonių suknelę patikėtų Johnui Galliano, aprengusiam ją per andainykštį „Met Gala“ pokylį. Ir, žinoma, ranką pridėtų pati „Fenty“ mados namų įkūrėja.