Rihhana prakalbo apie jos didžiausią praeities gėdą

Rihanna / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Rihanna / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-08 09:39
AA

Pasirodžius pirmiesiems pranešimams, kad dainininkė Rihanna išsiskyrė su Saudo Arabijos milijonieriumi Hasaanu Jameeliu, visas pasaulis laukė oficialaus poros paaiškinimo. Deja, nei vienas, nei kitas konkrečiai savo santykių statuso neapibūdina. Tačiau Ri atvirai pasakė, ko ji labiausiai gailisi. Kalbėjo iš širdies, bet daugeliui jos didžiausia nesėkmė pasirodė keistoka.

Dažniausiai nukeliavę atgal į savo praeitį, žmonės gailisi nepavykusių santykių, kad įskaudino jiems brangius žmones, kad kažką padarė ne taip. Tačiau ne veltui iš Barbadoso kilusi atlikėja Rihanna yra vadinama širdžių daužytoja.

Išsiskyrusi su milijonieriumi Hasaanu Jameeliu ji prašneko apie tai, ko labiausiai gyvenime gailisi. Visų nuostabai – tai niekuo neusiję su žmogaus jausmais.

Ri prisipažino, kad iki šiol ji norėtų sugrįžti į akimirką, kai 2014 metais pasirodė Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) apdovanojimų ceremonijoje.

Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tuomet Rihanna pasipuošė įspūdinga, perregima suknele, po kuria vilkėjo tik kelnaites su juostele. Moteris mados leidiniui „Vogue“ tuomet sakė, kad liemenėlės po tokiu drabužiu jokiu būdu negalima dėvėti, tai būtų nusikaltimas prieš madą.

Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dabar Ri gailisi tik vieno – kad jos apatinukai su virvele po tuo peršviečiamu apdaru nebuvo pritrenkiantys. Dabar Ri tokių tikrai nesirinktų. Tais metais sukūrusi nepamirštamą, ikonišką įvaizdį, dabar Ri gailisi nepriėmusi teisingo sprendimo.

Na, ką gi. Kiekvienam savo. Vieniems širdį sopa dėl nenusisekusių santykių, kitiems – dėl neapgalvotų stiliaus sprendimų.

CFDA apdovanojimuose Rihanna pasirodė su visiškai perregima suknele (17 nuotr.)
+11