Rima Petrauskytė prieš dvejus metus net nenumanė – šeimas sukūrė visi viename grupės vaizdo klipe nusifilmavę žmonės

Vestuvių akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Vestuvių akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-12 15:33
AA

Likimas, o gal sutapimas? Jausmingas grupės „Man-go“ vaizdo klipas, filmuotas prieš dvejus metus, atnešė sėkmę jame besifilmavusiems žmonėms.

Dainai „Gal per ilgai“ sukurtas vaizdo klipas – išties romantiškas. Sekmadienio popietę Rima Petrauskytė pasidalijo pamąstymais: „Visi pagrindiniai šio klipo herojai šiais metais sukūrė arba sukurs šeimas.“

Juokais moteris net įžvelgė stebuklingas galias. Taip jau sutapo, kad prieš du metus, kai jie visi filmavosi šiam vaizdo klipui, kai kurie herojai net nenumanė, kad greitai taps šeimos žmonėmis.

Pati Rima amžiną meilę savo vyrui prisiekė rugsėjo 23 dieną, jos draugas Vitalijus šiais metais taip pat vedė mylimą moterį, o kitas geras bičiulis Artūras greitai taps šeimos vyru.

Malonus sutapimas? Viena iš Rimos draugių nusprendė, kad visi, norintys ištekėti, turėtų nusifilmuoti grupės „Man-go“ vaizdo klipe.

Primename, jog vestuvėms rugsėjo 23-ąją Rima parinko ne atsitiktinai. Prieš metus tądien, per 36-ąjį Rimos gimtadienį, jiedu su vyru Rolandu susipažino vienoje Klaipėdos kavinių. Moteris ne kartą įrodė, jog tiki likimu ir ženklais.

Niekur nematyti kadrai iš Rimos Petrauskytės ir Rolando Paulausko vestuvių (47 nuotr.)
+41