Rima Petrauskytė-Paulauskienė: „Viktorija gyventi į Lietuvą niekada negrįš“

Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir Viktorija Perminaitė-Emanuel / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir Viktorija Perminaitė-Emanuel / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-26 20:25
AA

Dar prieš M.A.M.A apdovanojimus grupė „Man-go“ savo gerbėjams paruošė neįtikėtiną naujieną. Į sceną sugrįžta Viktorija Perminaitė-Emanuel. Ištekėjusios moterys rado laiko savo įtemptose dienotvarkėse ir vardan savo gerbėjų vėl pasirodys drauge.

„Jaučiuosi rami ir atsipalaidavusi. Būtent dėl to, kad su manimi yra Viktorija. Komanda pasipildė stipriu nariu. Šį vakarą atliksime trijų dainų miksą, kuris perteikia grupės Man-go dvasią. Išsirinkome kūrinius, labiausiai parodančius mūsų vidų“, – apie žiūrovų laukiantį pasirodymą sakė Rima.

„Buvome išsikyrusios daugiau, nei šešis metus, bet... Atrodo tarsi jokio atotrūkio neišgyvenome. Viktorija gyventi į Lietuvą niekada negrįš. Taip ji visuomet sako.

Susitarėme, kad draugė parvažiuos į gimtinę tik tam, jog pasiruoštume spalio 20 dieną įvyksiančiam koncertui. Žinoma, niekada nereikia spjauti į vandenį', – toliau apie daugeliui širdį suvirpinusį Man-go sugrįžimą pasakojo R. Petrauskytė-Paulauskienė.

MANGO / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Moterys pažįstamos 20 metų, todėl portalą Žmonės.lt tikino, kad joms daug repetuoti nereikėjo. Viskas ėjosi tarsi sviestu patepta. Šiandien į sceną jos žengia kaip ir tais laikais, kai dar buvo studentės.

Rima Petrauskytė-Paulauskienė prisipažino, kad ne kartą jos gelbėjo viena kitos kailį, kiek daug nugyveno, kiek gražių akimirkų patyrė.

Šalia Viktorijos moteris nebijo kuriozų scenoje. Ir kaip kitaip, jei jos iš žmonių, vienas kitą suprantančių iš keleto žodžių.

Beje, Didžioji Britanija nėra svetima ir Rimai. Viktorija gyvena Londone, o Rimos vyras dirba kiek tolimesniame mieste.

MANGO / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Viktorija ištekėjo prieš dvejus metus, o aš šią vasarą. Mūsų vyrai dar nepažįstami, tačiau planuojame šią klaidą ištaisyti. Išsikalbėjome, kad didžiausia mūsų šeimų aistra – slidinėjimas, todėl, manau, laukia atostogos“, – sakė dainininkė.

Šiandien grupė „Man-go" rinkosi holivudišką įvaizdį. Raudonu kilimu jos žengė ryškiomis suknelėmis, tarsi šaukiančiomis – mes sugrįžome.

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2017 raudonas kilimas (277 nuotr.)
+271