Rimantė Kulvinskytė – apie augintinę Loyą: atskleidė, kiek kainavo ir iš kurios šalies atkeliavo

Rimantė Kulvinskytė su augintine Loya / Asmeninio archyvo nuotr.
Rimantė Kulvinskytė su augintine Loya / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-12 12:25
AA

Televizijos ir radijo laidų vedėja, žurnalistė Rimantė Kulvinskytė teigia, kad kuo daugiau pažįsti šunį, tuo labiau supranti, jog su keturkojais kur kas paprasčiau bendrauti, nei su dvikojais.

„Man atrodo, kad ji visą laiką mane girdi. Atrodo, kad su ja galiu kalbėti. Faktas, kad šunys yra vieninteliai gyvūnai, kuriems laimės hormonas gaminasi, kai jiems žiūri į akis“, – laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakoja Rimantė.

Net jei atsitinka taip, kad Rimantės vyras Povilas diskusijos metu pakelia balsą, Loya gina šeimininkę. „Ji visą laiką stoja į vidurį ir pradeda jam trankyti krūtinę su letena. Taip neleidžia balso kelti“, – juokiasi ji.

Rimantė Kulvinskytė su augintine Loya / Asmeninio archyvo nuotr.

Rimantė kartu su vyru Povilu ir dukra Luna namuose augina pudelių veislės šunį vardu Loya. Moteris nė karto nesudvejojo pasirinkusi būtent šią veislę. „Pudeliai yra patys geriausi žmonių draugai. Iš tikrųjų, šuns baisiai norėjo mano vyras. Loya buvo jo svajonė ilgus metus. Be to, pudeliai nealergizuoja, o mano vyras alergiškas šunims.“

Rimantė prieš įsigydama Loyą išnaršė internetą, susirinko visą informaciją, susirado pačius prestiziškiausius veislynus Europoje ir iš jų išsirinko vieną Čekijoje. Be to, labai atsakingai sprendė, imti kalytę, ar berniuką. Loya Rimantei kainavo du su puse tūkstančio eurų.

Rimantė Kulvinskytė su augintine Loya / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip vos tik gimus dukrai Lunai, Rimantė leido Loyai susipažinti su kūdikiu ir apie keturkojo šunybes, kai žurnalistės vyras buvo apsemtas iki kulnų, pasakos LNK gyvūnų gyvenimo būdo laida „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu, šį šeštadienį 17.55 val.

Rimantė Kulvinskytė su augintine Loya (7 nuotr.)
+1