Rimkenzo pokyčiai – nusirėžė savo „bliūduką“: „Dabar veidrodyje matau „God of War“ Kratosą“

Dovydas Rimkus-Rimkenzo / Asmeninio albumo ir UTMA nuotr.
Dovydas Rimkus-Rimkenzo / Asmeninio albumo ir UTMA nuotr.
Mantas Stankevičius
Šaltinis: Žmonės
2024-06-07 06:04
AA

„Penkerius metus buvau su „bliūduko“ šukuosena, nes ji atspindėjo mano vidinį pasaulį – norėjau atrodyti šiltas, draugiškas, paprastas...“ – Žmonės.lt prisipažino kovotojas Dovydas Rimkus-Rimkenzo (25), prabilęs apie kiek netikėtus savo išvaizdos pokyčius.

Visus savo gerbėjus „Otso Gym“ kovotojas nustebino pokyčiais – pirmiausia savo „bliūduką“ pakeitė neįprasta šukuosena, o vėliau nusirėžė ir likusius plaukus.

„Paauglystėje visada turėjau trumpus plaukus, sukeltus į viršų, – prisiminė Rimkenzo. – Žmonės sakydavo, kad atrodau agresyviai. Nenorėjau gyvenime būti agresyvus, ar panašus į blogą žmogų. Taip atsirado „bliūdukas“.

Dovydas Rimkus-Rimkenzo / UTMA nuotr.
Dovydas Rimkus-Rimkenzo / UTMA nuotr.

Paklaustas, kodėl pasiryžo pokyčiams, sportininkas truktelėjo pečiais.

„Priežasties ir didelės prasmės nebuvo, – Žmonės.lt sakė jis. – Su draugu, kuris turėjo kiek mažiau plaukų, įsikalbėjome... Jis pasiūlė nusiskusti plaukus. Sutikau. Jis apsikirpo įprastai, o aš jau buvau pradėjęs skustis plikai... Pamačiau, kad visai įdomiai atrodo – viduryje tarsi praplikę. Kažkaip sugalvojau taip viską ir palikti“.

D.Rimkus teigė, kad jam visuomet patikdavo protingo, sąmoningo žmogaus įvaizdis. „Be to, man visada patinka įsimintini žmonės... Ir smagu, kai žmonės sako, kad atrodau vyresnis. Šįkart su šituo gal kiek perspaudžiau, – juokėsi kovotojas. – Sulaukiau įvairiausių pravardžių – nuo Kimbo Slice iki įvairiausių samurajų ir „gargamelių“. Daugelis reagavo su šypsena, sulaukiau palaikymo. O kai susikėliau plaukus su želė į viršų, sulaukiau komentaro, kad esu panašus į Cezarį“.

Dovydas Rimkus-Rimkenzo / Asmeninio albumo nuotr.
Dovydas Rimkus-Rimkenzo / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau kiek vėliau buvo nuspręsta šukuoseną pakoreguoti. „Nes labai jau prašė artimi žmonės, kad nusiskusčiau ir likusius plaukus... Paklausiau, bet dabar šiek tiek gailiuosi. Man visai patiko tie plaukai šonuose, – šypsojosi D.Rimkus. – Bet dabar visai patogu. O ir veidrodyje kiekvieną kartą matau kompiuterinio žaidimo „God of War“ veikėją Kratosą... Juokauju, žinoma, pasiilgau savo senosios šukuosenos“.

Sulaukęs klausimo, kokių dar pokyčių reikėtų tikėtis, kovotojas nusijuokė: „Atsiauginsiu šonus, o viršų pašalinsiu lazeriu“.

„Rimkenzo“, žinoma, pajuokavo.

Dovydas Rimkus-Rimkenzo / Asmeninio albumo nuotr.

„Dar nežinau, per daug neapsikraunu apie tai galvodamas – čia tik plaukai. Kaip sakoma, su senais plaukais visas savo senas nesėkmes ir negatyvius dalykus palikau pas kirpėją ant grindų“, – teigė sportininkas.

Priminsime, kad balandį UTMA ringe D.Rimkus pralaimėjo principinę kovą „Titano“ auklėtiniui Matui Pultaražinskui.

„Po kovos buvau pasidaręs mėnesio pertrauką nuo kovos menų, tik palaikiau sportinę formą, – Žmonės.lt pasakojo D.Rimkus. – Bet jau sugrįžau į kikbokso treniruotes. Esu pilnas entuziazmo, pasiilgęs kautis bei treniruotis. Paskutinėje kovoje perdegiau, nesilaikiau savo plano, labai stengiausi pasirengime, bet ringe savęs parodyti nepavyko. Pasidaviau emocijoms, maniau, kad galiu baigti kovą anksčiau laiko... Bet tą vakarą mano priešininkas buvo tikslesnis ir ramesnis“.

Dovydo Rimkaus-Rimkenzo šukuosenos pokyčiai (16 nuotr.)
+10