„Rimtų reikalų“ aktorė Eglė Ancevičiūtė pristato albumą: įkvėpė sudėtingi santykių momentai

Eglė Ancevičiūtė / Eglės Cimalanskaitės ir Monikos Markevičiūtės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Eglė Ancevičiūtė pristato naują mini albumą pavadinimu „Rūkas virš ežero“ ir kviečia išvysti vienai iš dainų sukurtą ryškių spalvų vaizdo klipą. Televizijos žiūrovai, aktorę spėję pamilti seriale „Rimti reikalai“ ir projekte „Muzikinė kaukė“, gali vėl džiaugtis nauja jos kūryba.

E.Ancevičiūtę esame įpratę matyti ekrane kuriančią skirtingus personažus, bet paklausta, ar muzikos kūrimas ir atlikimas yra dar vienas vaidmuo Eglė nesutinka: „Aktorystė – mano profesija, ir personažai tame kelyje radikaliai skiriasi vienas nuo kito. Muzikoje – priešingai, čia ieškau savo tikrojo veido, čia bandau į paviršių iškelti giliausiai besislepiančias mintis ir jausmus, o paskui juos paversti tekstais ir melodijomis“.

Pavasarį su gyvo garso grupe E.Ancevičiūtė sėkmingai pasirodė konkurse „Garažas’22“ ir atlikusi lyriškiausius savo kūrinius pateko į finalą.

Eglė Ancevičiūtė / Eglės Cimalanskaitės nuotr.

Eglė ir šįkart išlieka ištikima savo stiliui: pristato tris švelnumu alsuojančias lietuviškas dainas – „Rūkas virš ežero“, „Vadinu tavim“ ir „Eiti tolyn“. Visas mini albumas – tai kvietimas savo ir artimiausių žmonių pokyčius priimti su lengvumu, jų nestabdyti ir nesisavinti.

„Dainose kalbu apie dviejų žmonių romantiškus jausmus, bet ta pati idėja man svarbi ir artimoje draugystėje, ir meilėje, santykiuose su šeimos nariais“, – pasakoja Eglė.

Jos teigimu, šias dainas sukurti įkvėpė sudėtingi santykių momentai su artimaisiais: „Kartais atrodo, kad susikalbėti ir suprasti vienas kitą neįmanoma. Būtent tada prireikia daugiausiai stiprybės likti kartu ir mylėti. Man svarbu, kad meilė būtų ne bejėgiškumo ar inercijos rezultatas, o kiekvienos dienos apsisprendimas“.

Kūrėja pasakoja, kad vaizdinys „Rūkas virš ežero“ jai gimė prieš daugiau nei metus, o šiandien virsta dainų rinkiniu: „Šis pavadinimas man asocijuojasi su ryto stebuklu, kuriame tu esi kaip baltas lapas, kai viskas gali prasidėti iš naujo“.

E.Ancevičiūtė kviečia ne tik pasiklausyti dainų bet ir išvysti įsimylėjimo nuotaikų persmelkto kūrinio „Vadinu tavim“ vaizdo klipą. Jį Eglė nufilmavo kartu su fotomenininke Monika Markevičiūte, įvaizdžiu klipe rūpinosi kostiumų dailininkė Goda Blockytė.

„Apžvalgos rate praleidome tiek laiko, kad, atrodo, užtektų kelioms vaikystėms. Norėjome užfiksuoti įsimylėjimo momento svaigulį, visišką žmogiško racionalumo išnykimą. Atrakcionai man visada buvo magiška vieta. Bet kai čia atsiranda meilės tema, vaizduotė pradeda kurti neįtikėtinus scenarijus. Prie idėjos įgyvendinimo dirbo savo srities profesionalės, kurios puikiai žino, kaip sukurti švelniai subtilią atmosferą. Tai atspindi ir darbo rezultatas“, – apie vaizdo klipo kūrybinį procesą dalinasi aktorė. Muzikinę dalį kartu su Egle tobulino ir geriausio skambesio ieškojo prodiuseris Marius Meilūnas. Albumo viršelį sukūrė fotografė Eglė Cimalanskaitė.

Viso albumo klausykite čia:

„Šio EP pabaigimas iš išleidimas yra didžiausia dovana sau, dabar galėsiu rami ruoštis didžiausioms metų švenėms ir po truputį vystyti naujas idėjas. Tos ramybės po išpildytų kūrybinių planų ir linkiu kiekvienam šiuo laukimo laikotarpiu“, – džiaugiasi Eglė.

Anksčiau E.Ancevičiūtė klausytojams pristatė mini albumą pavadinimu „Vanduo“, taip pat singlus „Žemė“, „Žmogus“, „Pulsas“ su vaizdo klipais.

Fotogalerija:

Eglė Ancevičiūtė (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau