„Rimtų reikalų“ aktorė G.Malinauskaitė – apie pažintį su vyru Justinu ir „pačiuožusį“ personažą

Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė su vyru Justinu / LNK ir „Fotobanko“ nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Dvi skirtingos, bet nuostabios aktorės Dovilė Kundrotaitė bei Gabrielė Malinauskaitė turi daug panašumo. Abi vaidina seriale „Rimti reikalai“, abi glaudžiai susijusios su muzika.

Pasirodo, G.Malinauskaitė karantino metu kartu su aktoriais E.Latėnaite bei J.Gaižausku pradėjo leisti savo kūrybos dainas. O D.Kundrotaitė net buvo pasiryžusi pasirinkti ne aktorės karjerą, o dainininkės.

„Norėjau būti dainininkė. Turbūt ir būčiau nuėjusi į muzikos mokyklą ir dainavimą, jeigu man ne balso stygų mazgeliai penktoje klasėje. Vieni gydytojai sakė, kad blogai mokė dainuoti. Ketverius metus aš negalėjau klausyti muzikos, kad nevibruotų stygos, negalėjau garsiai kalbėti, nei intonuoti. Tada nuėjau į dramos būrelį. Aštuntoje klasėje dingo mazgeliai, bet aš jau buvau apsisprendusi“, – prisiminimais dalijosi D.Kundrotaitė.

Gabrielė Malinauskaitė ir Dovilė Kundrotaitė / LNK nuotr.

Aktorės prisiminė ne tik savo paauglystę, bet ir dalinosi išgyvenimais apie pirmąją meilę. D.Kundrotaitė prisipažino, kad pirmasis jos bučinys buvo, kai jai suėjo aštuoniolika metų. „Aš labai vėlyva viskame. Pirmąjį vaikiną turėjau, kai man buvo aštuoniolika metų. Tada ir buvo mano pirmasis bučinys, neskaitant „butelio“ žaidimo“, – juokėsi Dovilė.

O aktorės G.Malinauskaitės pirmasis vaikinas yra jos vyras. „Aš su savo vyru susipažinau stovykloje. Man buvo gal penkiolika metų, jam septyniolika. Mes truputį draugavome, paskui išsiskyrėme. Tada labai ilgą laiką nesimatėme. Po to susitikome tiesiog mieste ir viskas“, – atviravo Gabrielė.

Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė ir Mantas Vaitiekūnas

Tiek Dovilė, tiek Gabrielė prisipažįsta, kad serialo „Rimti reikalai“ dėka dabar jos yra daug labiau atpažįstamos ir sulaukia vis daugiau dėmesio. Pasirodo, aktorės gauna nemažą kiekį žinučių ir jos yra tapatinamos su serialo personažais. „Kolega pasakojo, kad prie jo priėjo treneris ir klausė, ar aš gyvenime irgi tokia pačiuožusi?“ – pasakojo Gabrielė, atliekanti gudrios ir klastingos Julikos, kuri tiki, kad žemė plokščia, vaidmenį.

„Man labai keistas šitas fenomenas. Žinoma, vienu momentu buvo tikrai toks milžiniškas kiekis žinučių... Dažniausiai į mane išvis kreipiasi personažo vardu. Vienas žmogus man ir meilės eilėraščius rašė. Yra ir tokių, kurie man aiškina, ką man reikia daryti seriale. Būna visko“, – pritardama kolegei pasakojo D.Kundrotaitė.

„Šeškinės 20“ – trečiadieniais, 20 val. per LNK.

Skaitykite daugiau