„Rimtų reikalų“ žvaigždė Tomas Rinkūnas: „Mano gyvenime pasitaiko labai supratingos moterys“

Tomas Rinkūnas / Lauros Vancevičienės ir LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

LNK serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, kino ir teatro aktorius Tomas Rinkūnas darbais niekada nesiskundė. Jų visada turėjo, tačiau paklaustas, ar rekomenduotų aktoriaus profesiją jaunam žmogui, kuris dar tik svarsto stotį į aktorinį, Tomas neslepia – jis turi keletą patarimų.

„Žinoma, būti aktoriumi rekomenduočiau. Bet jeigu dabar aš tai daryčiau iš naujo, žinant mūsų Lietuvos rinką, kuri yra labai maža, o konkurencija joje yra didžiulė, rinkčiausi studijas ne Lietuvoje. Žmogui, kuris dabar svarsto stoti į aktorinį, siūlyčiau labai gerai išmokti anglų kalbą ir važiuoti tiesiog į užsienį mokytis šios specialybės. Ir tikrai nebūtinai į Ameriką, galimybių yra visur. Nors užsienyje konkurencija dar didesnė, bet ir šansų daugiau pakliūti į kažkokią gerą terpę“, – patarimais dalijosi aktorius Tomas Rinkūnas.

Tomas Rinkūnas / LNK nuotr.

Daugelis aktorių gali atpažinti iš LNK serialo „Rimti reikalai“, kuris jau 5 sezoną iš eilės įkūnija Beno personažą. Kalbėdamas apie scenarijaus vingius, Tomas neslėpė, kad jo personažas nuolat įsivelia į skirtingų moterų meilės pinkles.

O paklaustas, ar antroji pusė ir jis pats niekada nepavydėjo vienas kito matydami meilės scenas su kitais aktoriais, Tomas atviravo: „Kompromituojantis klausimas. Apskritai mano gyvenime pasitaiko labai supratingos moterys, niekada gyvenime nesu turėjęs pavydo scenų namuose dėl ekrane ar teatre atliktų meilės scenų. Juk puikiai supranta, kad tai yra ne iš tikrųjų. O ar aš pats esu pavydus? Gal per kokią nors mikro dalelę ir pasireiškia tas trumpas pavydas, bet iškart atmeti, nes juk supranti, kad čia darbas. Scena, santykiai, namai yra absoliučiai skirtingi dalykai“, – laidoje „Monikos užkulisiai“ pasakojo Tomas.

Tomas Rinkūnas / LNK nuotr.

Laidoje „Monikos užkulisiai“ Tomas Rinkūnas pasidalino savo asmeniniais gyvenimo faktais, kalbėjo apie aktoriaus profesijos subtilybes, gerbėjų dėmesį, savo baimes ir seriale „Rimti reikalai“ įkūnijamo personažo peripetijas.

Laida „Monikos užkulisiai“ – ketvirtadienio vakarą, 22 val., per 2TV.

Skaitykite daugiau