Ringo Starras iš „The Beatles“ prisipažino balsavęs už „Brexit“

Ringo Starras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Ringo Starras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
A
A

Buvęs legendinės britų grupės „The Beatles“ būgnininkas Ringo Starras prisipažino, kad birželio 23-iosios referendume balsavo už šalies pasitraukimą iš Europos Sąjungos, nes Bendrija taip ir netapo „meilės švente“, ir sakė, jog viliasi, kad Jungtinė Karalystė galės judėti pirmyn viena, rašo metro.co.uk.

„Balsavau už „Brexit“, nes anksčiau maniau, kad Europos Sąjunga yra puiki idėja, bet vėliau pamačiau, kad ji niekur nejuda“, – sakė 76 metų R.Starras.

Šie buvusios „The Beatles“ žvaigždės komentarai nenustebins 52 proc. britų, balsavusių už pasitraukimą iš ES, tačiau gali sukrėsti jo gerbėjus būgnininko gimtajame mieste, kuris referendume triuškinama balsų dauguma pasisakė prieš „Brexit“.

„Manau, gerai. Vėl atsistokime ant savo kojų“, – Liverpulio laikraščiui „Echo“ kalbėjo muzikantas, šiuo metu gyvenantis Los Andžele.

„Buvau didžiulis aistruolis, kai (ES) atsirado. Gyvenau skirtingose Europos vietose, taigi, galvojau „kaip nuostabu“. Tačiau ji iš tiesų taip ir nesusivienijo, nemanau. Galbūt verslo prasme ji susivienijo, tačiau visi išlaikė savo vėliavas… Tai iš tiesų nevirto meilės švente“, – sakė R.Starras.

Šie „bitlo“ komentarai atkartoja poziciją, kurią anksčiau išsakė dar kelios britų garsenybės, tarp jų kriketo žaidėjas Ianas Bothamas ir BBC laidos „Dragons’ Den“ žvaigždė, škotų verslininkas ir filantropas Duncanas Bannatyne’as, pasisakę už „Brexit“.

Paulas McCartney ir Ringo Starras
Paulas McCartney ir Ringo Starras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu kita „The Beatles“ žvaigždė seras Paulas McCartney anksčiau sakė, kad nors linko palaikyti „Pasilikimo“ stovyklą, negalėjo tvirtai apsispręsti. Tačiau muzikantas nebalsavo referendume, nes buvo išvykęs į gastroles.

Paulas McCartney ir Ringo Starras
Paulas McCartney ir Ringo Starras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

P. McCartney dienraščiui „The Washington Post“ sakė: „Aš, kaip, manau, daugelis žmonių, jaučiausi labai susipainiojęs. Iš tiesų tuo metu koncertavau ir fiziškai negalėjau dalyvauti.“

„Manau, galiausiai būčiau palaikęs „Pasilikimo“ stovyklą, nes taip kalbėjo tokie žmonės, kaip Anglijos banko vadovas, daug finansų ekspertų“, – sakė buvęs „bitlas“.

„Manau, tvirčiausią mano girdėtą argumentą išdėstė mano draugas, politikos žurnalistas, kuris pasakė, kad žmonėms nederėtų pamiršti, kad tai yra ilgiausia tvari taika Europoje“, – sakė P.McCartney.